X-Men Logan utržil už přes půl miliardy

Logan utržil už přes půl miliardy

Logan utržil už přes půl miliardy

Adamantiové zvíře si vysekává v kinech další cenné miliony. Film Logan, který je mládeži nepřístupný a má mnohem nižší rozpočty než ostatní filmy ze série, nyní utržil přes půl miliardy amerických dolarů. Připraví studio na základě tržeb Logana i Rkový film s Gambitem?


25 0
21.3.2017

Poslednímu dobrodružství o Wolverinovi se v kinech daří. Film celosvětově zatím vydělal 524 milionů dolarů. Z toho v Americe film Logan vydělal 184 milionů dolarů, zbylých 340 milionů dolarů snímek utržil ve světě. Oproti minulému týdnu se jedná o nárůst o 86 milionů dolarů. Jedná se velice o pěkná čísla, když navíc uvážíme, že rozpočet činil jen 97 milionů dolarů.

Ve filmové sérii X-Men si Logan stojí opravdu dobře. Nyní je čtvrtým nejvýdělečnějším filmem série po Deadpoolovi, Budoucí minulosti a Apocalypse. Poslední jmenovaný film by měl určitě snímek Logan porazit. Na něj mu zbývá už jen nějakých 20 milionů dolarů. V první trojce tak budeme mít dva filmy, které jsou označené s nálepkou mládeži nepřístupné. To určitě nutí přemýšlet nejen nás, ale i hlavouny ve studiu Fox.


Aktuálně se připravují rovnou dva filmy – New Mutants a X-Men: Supernova. Studio stále nezanevřelo i na film o Gambitovi, kde se aktuálně přepisuje scénář. Asi by se nikdo nedivil, kdyby nakonec Fox snížilo filmu rozpočet a následně by prohlásilo, že film bude taktéž Rkový. Co si budeme povídat, Gambit je takový drzý frajírek a od sprostého slova nejde daleko. Možná by mu Rkový film také slušel. Co říkáte?

Diskuze /3

Eyefinithy

nemohu než nesouhlasit, až na bod, který říká snížit rozpočet :D tak pokud je vidět že Rkové filmy mají smysl, proč hned utahovat rozpočet. Zkrátka více Rkových filmů.

#2 Eyefinithy
21.3.2017 | 17:36:28
Eyefinithy

#1 Eyefinithy: omyl – nemohu než SOUHLASIT

21.3.2017 | 17:37:25
Revoemag

Jsou komiksy, který eRko nepotřebují. (spider-man,Green Lantern apod.) a komiksy, který to naopak potřerbují (Logan, Daredevil, Venom , nebo třeba i ten gambit.) Studia prostě musí dojít k tomu, že né každá adaptace může fungovat u diváků, bez eRka.

22.3.2017 | 13:13:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Logan

Název snímku: Logan
Premiéra: 2. 3. 2017
Režie: James Mangold
Hudba: Marco Beltrami
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold
Žánr: Akční

Hrají: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Dafne Keen, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Doris Morgado, Reynaldo Gallegos, Dave Davis, Lauren Gros, Mark Ashworth, James Moses Black, Han Soto, David Kallaway.
Stopáž: 137 minut 

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy

Momentka

Momentka

Filmy