24: Legacy Hlavní postavy seriálu se představují

Hlavní postavy seriálu se představují

Hlavní postavy seriálu se představují

I když nás seriál čeká až v lednu, už teď toho poměrně dost víme o postavách, které se v seriálu objeví. Proto se pojďme o nich něco dozvědět, protože všichni jsou to nováčci, které jsme ještě ve 24 nepotkali.


0 0
10.7.2016

Hlavní postavou seriálu je již dlouho dopředu ohlášený Eric Carter (Corey Hawkins), bývalý mariňák, který se vrátil domů do Ameriky a bude nucený vyhledat pomoc PTO (Protiteroristické oddělení). V seriálu bude vystupovat i jeho žena Nicol (Anna Diop), která kdysi randila s Ericovým bratrem Isaacem (Ashley Thomas), který se rovněž bude pravidelně objevovat.

Poznáme i Erikova parťáka od mariňáků – Bena Grimese (Charlie Hofheimer). V Legacy nás po vzoru původního seriálu čeká i spoustu politiků. Jednou z hlavních postav bude John Donovan (Jimmy Smits), který je americkým senátorem a aktuálně kandiduje na prezidenta. John je také manželem Rebeccy Ingram (Miranda Otto), bývalé mezinárodní ředitelky PTO, která stále neví, zda bylo správné opustit Protiteroristické oddělení. Donovan bude mít taktéž poradkyni Nilu, kterou si zahraje Sheila Vand.


Dočkáme se i spoustu postav z PTO. Novým ředitelem bude Keith Mullins (Teddy Sears). V popředí příběhu bude i komunikační analytik Andy Shalowitz (Dan Bucatinsky) a počítačová analytička Mariana Stiles (Coral Pena). Ve vedlejších rolích se dále představí Zayne Emory, Kathryn Prescott, Dylan Ramsey a Saad Siddiqui. Seriál bude mít premiéru někdy během midseason. V dalších dnech a týdnech vás budeme informovat o dalších podrobnostech.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S01E12: 11:00 p.m. – 12:00 p.m.

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @Spider89

Překlad na verzi:

24.Legacy.S01E12­.HDTV.x264-SVA
24.Legacy.S01E12­.720p.HDTV.x264-AVS

Reklama

Zajímavosti

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Podobnosti Legacy s původním seriálem 24 hodin

Seriál 24: Legacy vychází z původního seriálu 24. Žánr zůstal stejný, avšak netušili jsme, že se tvůrci budou tolik inspirovat původním seriálem a značná část dějových linek zůstane stejná. Dnes si rozebereme pár hlavních bodů, které jsou s příběhem Jacka Bauera téměř identické.

Novinky

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Poslední epizoda se ještě víc přiblížila událostem první řady 24 hodin

Desátá epizoda první řady odhalila zcela nečekané odhalení v celé sérii. Nebo se jednalo o očekávaný zvrat? Pakliže si dobře pamatujete zápletku první řady původního seriálu 24, tak vás směr děje určitě až tak nepřekvapí, protože Legacy se od původní show inspiruje ve velkém.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny herců