A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
91/100 - 207×

Sledovat

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Domenico Michele

Domenico Michele

Jeden ze tří upírských vůdců členů kongregace spolu s Baldvinem a Gerbertem.

Sezóny 2
2018 - 2021

Domenico Michele, který se v raném středověku znovuzrodil jako upír v Benátkách, přežil. Úspěšně soutěžil ve smrtícím světě městské politiky během upírských válek před vznikem kongregace. Domenico stále kuje své pikle podle svých vlastních pravidel: „Nechte větší ryby mezi sebou navzájem sežrat a trpělivě počkejte, až bude moře prázdné a vy můžete poté bez povšimnutí vystoupat na hladinu.“ Domenico je nápadně pohledný, nevyzpytatelný, okouzlující a smrtící.

Domenico a Matthew se stali přáteli, během doby kdy bojovali s papežem. Domenico se snažil zachránit Benátky, zatímco Matthew se snažil zachránit templářské rytíře. Domenico je nyní členem kongregace a přišel do Sept-Tours varovat Dianu a Matthewa před porušením smlouvy. Domenico také říká, že znal Matthewovu upíří sestru Louisu.

Foto: Sky 1

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama