A Discovery of Witches (Čas čarodějnic)
92/100 - 198×

A Discovery of Witches(Čas čarodějnic)

Diana Bishopová je uznávanou vědkyní na Oxfordu, která ale odmítá své čarodějné dědictví. Když nečekaně vyvolá starodávný magický rukopis, ocitne se uprostřed nebezpečné hry nebezpečných bytostí.

VB | 2018 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky 1 | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Romantický
hrají
Matthew Goode (Matthew Clairmont), Teresa Palmer (Diana Bishopová), Alex Kingston (Sarah Bishopová), Aiysha Hart (Miriam Shephardová), Lindsay Duncan (Ysabeau de Clermont), James Purefoy (Philippe de Clermont), Owen Teale (Peter Knox), Edward Bluemel (Marcus Whitmore), Malin Buska (Satu Järvinen), Valerie Pettiford (Emily Matherová), Trevor Eve (Gerbert D'Aurillac), Tanya Moodie (Agatha Wilsonová), Steven Cree (Gallowglass de Clermont), Sophia Myles (Rebecca Bishopová), Adelle Leonce (Phoebe Taylor)

Rudolf II.

Rudolf II.

Český král a císař habsburské monarchie, kterého Diana a Matthew navštíví když pátrají po Ashmole 782.

Sezóny 1
2021 - 2021

Král Rudolf II. pochází z rodu Habsburků a vládné rozsáhlému království, mezi něž patří i Čechy. Na dvoře Rudolfa II. se Diana těší veliké oblibě, protože je to velice krásná žena, která padne císaři ihned do oka, bude jí ukazovat své sbírky a představí jí i svého oblíbence rabi Lowa.

Matthew mezitím pátrá po Kelleym a Knize života. Nakonec jim Knihu života císař sám ukáže, protože Dianě nedokáže nic odepřít, avšak nebude to zadarmo.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama