Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

téčko171

#2080 pindajara: To je teda fakt cliffhanger jak kráva. Jestli chceš vidět, jak se dělá pořádnej cliff, pusť si včerejší Agenty.

#2082 marecek8
webmaster
14.5.2015 | 20:27:13
marecek8

#2081 téčko171: Asi tak. :D To je ukážkový cliffhanger a vlastne aj finále, z ktorého sa môžu všetci scenáristi učiť. :D

#2083 téčko171
14.5.2015 | 20:32:05
téčko171

#2082 marecek8: Vůbec co se filmů týče, dostávalo by DC od Marvelu učebnicově na prdel, nebýt Nolanovy trilogie, takže bylo dobrý, že aspoň na tom seriálovým poli jednoznačně dominovalo. Ovšem po letošní sezóně je tomu právě naopak a to vůbec nezmiňuju Daredevila.

#2084 HellTsuku #2085 Bizzy #2086 Rubi
webmaster
14.5.2015 | 20:38:21
HellTsuku

#2083 téčko171: Tak zrovna filmy Marvelu nepovažuji doopravdy za dobrý možná Thora.

14.5.2015 | 20:53:45
Bizzy

#2083 téčko171: Já jsem velice zvědavej na Shazam v podání Dwayna johnsona :-)

14.5.2015 | 20:59:07
Rubi

#2083 téčko171: a co Burton? jako já nevím, ale mě se Batman líbil daleko více od Burtona, od Nolana TR nebyl špatný, ale prostě první Batman pro mě jednoznačně vede

14.5.2015 | 21:18:00
alyss

Ti co si tu tak stěžují, že finále bylo naprosto o ničem…jak byste vlastně chtěli aby to skončilo…krom toho že většina z vás by si přála, aby zemřela Felicity…ono něco zkritizovat je snadné ale vymyslet nějaký zajímavý scénář.....Já jsem si přála aby se Oliver stal vůdcem ligy ale bylo mi celkem jasné, že to tak nebude ..

14.5.2015 | 21:58:48
xomad

jo felicity by měla chcípnout :D

14.5.2015 | 22:09:15
migthedragon

Ale líbí se mi jak někde narážím na názory jak je to nejlepší konec co seriál zatím měl a někde jak je to takový odpad :D. To já jsem spokojený. Docela jsem i rád, že nikoho nesejmuli (i když felicity mě taky štve, docela zastoupila místo Laurel, která je tam teď spíš okrajově).

14.5.2015 | 22:19:18
Blodvell

Zdravím všechny nadšence, hatery či dokonce něco mezi tím serialu arrow. Tak za mě to má tak 2–3. Finále jsem čekal víc epický, ale co se týče celkově serialu, tak bych asi už ani další serie netočil. Takhle bych si asi představoval konec 5. serie, když už ju plánujou :-). Každopádně bych měl otázku… někdo někde vyčetl, vyspoiloval či dokonce má teorii, jak seriál bude pokračovat ? Bylo zde již zmíněno, že se 4. serie má točit kolem Digglea a H.I.V.E., Jelikož bude Stephen točit želvy, řekl bych, že bude trochu „busy“. s Arrowem je konec, hm okey … tak jak sakra bude 4. – 5. serie pokračovat ? Dočkáme se více děje okolo vedlejších postav, nebo se zde bude nadále objevovat Stephen, akorát ve víc epickym outfitu? Uvítám každou teorii nebo spoiler. Předem díky za smysluplnou odpověď. ( Jo a mimochodem… druhá serie za mě jasně vede!)

#2091 marecek8
14.5.2015 | 22:45:19
marecek8

#2090 Blodvell: Tak v traileri na Legends to vyzerá, že má Oliver na sebe svoj starý oblek. Ako to docielil neviem, ale oni si niečo určite vymyslia. (a práve preto bol tento záver úúúplne zbytočný)

14.5.2015 | 23:04:05
ezeky

jo v legends ma na sobe oblek…a vypada to dobre ta upoutavka a dokonce i pan casu tak to cumim teda no a arrow-jo v pohode konecne sejmul rase,,ale sem zvedavej co vymysli v dlasi rade teda jestli naka bude…a Felicity treba ji Oliver zbouchne a uz tam tolik nebude:):)ne delam si prdel:):)cus

14.5.2015 | 23:45:09
HellTsuku

Proč DC proč? Máš skvělý hrdiny, suprový záporáky, nejlepší anti-hrdiny, tak proč to nedáš studiu, který se postará o to aby to nebylo Teen, ale temné Rkové, kruté....... Gotham má k tomu našlápnuto, ale není to úplně ono. Supergirl vypadá už teď strašně. Takže bych to viděl spíše na někoho s Bat-family,, protože Nightwing, Red Hood, Black bat...... ano sice oni by byli mladí, ale pokud by to bylo Rkové a temné zpracování tak by to bylo dost skvělé.........

#2095 migthedragon
15.5.2015 | 5:40:17
RedRose

Zaver serie byl slaby… Co bude dal nad tim nepremyslim ale zaujalo me to „Legends“ video! Vysvetlilo co se stalo Atomovi a celkove to asi nemusi byt spatne ale to se jako vazne budu muset znova cumet na tu nehezkou Saru ?! Sakra ja byl tak rad ze tam uz neni… Navic oziveni po roce v hrobe to uz je trochu moc i na me… To mi nekdo dela naschval.....

#2095 migthedragon
15.5.2015 | 7:24:42
migthedragon

#2094 RedRose: LP v komixech jde v pohodě udělat do roka od smrti. A máš tam postavu cestující časem, takže čas není zrovna relevantní faktor v tomhle případě :D.

#2093 HellTsuku: Si pusť daredevila :D a do Rka se moc tvůrci nehrnou, protože jim to sebere část obecenstva. Podle mě byl Arrow temný vždy tak akorát. To divný vývoj některých postav (Felicity, Laurel) považuji za problém.

A Supergirl mě taky nějak extra nezaujala, ale počkám si alespoň na první díl, než to budu nějak soudit. Ty trailery jsou občas zavádějící.

#2096 HellTsuku
15.5.2015 | 8:48:48
HellTsuku

#2095 migthedragon: No a co kdyby to bylo Rko bylo by to naprosto ideální, to že by jím to vzalo Teen diváky by bylo nakonec jen dobře.

#2097 téčko171
15.5.2015 | 13:04:51
téčko171

#2096 HellTsuku: Problém je v tom, že CW se na náctileté specializuje. V tomhle smyslu je naopak chápu, hospodský taky nezačne točit malinovku, aby se zbavil štamgastů. To akorát Arrow měl tenkrát před dvěma lety slušně nakročeno k tomu vybočení z řady nekonečných teen konin, teď už, bohužel, drží hubu a krok.

#2098 HellTsuku #2100 marecek8 #2101 Rubi
webmaster
15.5.2015 | 13:41:26
HellTsuku

#2097 téčko171: Já nemyslel aby to dělalo CW ale jiné studio, kdyby ano nějaký co se nezaměřuje jen na Teen diváky......

15.5.2015 | 13:48:57
CastielAngelow

Po shlédnutí poslední epizody jsem se konečně dočkal. Nejen, že prostě žeru celý seriál, ale pro mě osobně byla 3. řada protkaná lovestory Ollie + Felicity a proto jsem si nemohl odpustit doufání v to, že spolu nakonec skončí a pro mě 3. řada osobně skončí tak, jak má. Jelikož většina filmů / seriálů končí neočekávaně a „hnusně“, hlavně pro mě, protože vždy doufám v pěkné konce, tohle byla překrásná vyjímka. Poslední díl sice nebyl tak veleakční jak jsem čekal, ale závěr epizody a scéna z přehrady tomu nasadili tu pomyslnou korunu. Ačkoli scéna jak Oliver říká Felicity, že bude s ní je prostě… top. A to nejsem teen, nejsem blázen a nejde mi o to lovestory, ale jak říkám, 3. série prostě pro mě ve znamení toho byla ;3

#2102 pindajara
15.5.2015 | 15:13:24
marecek8

#2097 téčko171: Arrow sa k tomu síce blížil, ale myslím, že momentálne sa to na CW darí len The 100, ktoré má teda v mnohých ohľadoch od teen hlúposti naozaj ďaleko. Akože ani v tom Flashovi to nie je až taká tragédia ako tu, ale nechcem nič zakríknuť, pretože to takisto veľmi rýchlo zmenia. :D

#2106 téčko171
15.5.2015 | 16:11:11


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama