Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

zlara

doufam, ze v tom hrobu je Felicity nebo Lance, ale urcite tam strcej nejaky dite nebo nahodnyho kolemjdouciho u kteryho se tym arrow rozbreci

16.10.2015 | 13:07:02
Scenárista s veľkým S

#2310 Baltik:

Myslím si, že je potrebné aby som sa vyjadril k novým častiam seriálu Arrow, pretože v opačnom prípade si môžu ľudia na EDNE začať opätovne namýšľať to, že Arrow je super seriál! Tak áno, musel som zmeniť štýl písania a zariadenie cez ktoré som predmetne príspevky písal.

#2323 migthedragon
16.10.2015 | 14:16:21
migthedragon

#2322 Scenárista s veľkým S: Tak je to super seriál … nikdo z nás co tu píšeme si ho (snad) nepouští jen kvůli tomu, aby ho pak mohl zdrbat tady na fóru :D.

#2324 Scenárista s veľkým S
16.10.2015 | 14:19:32
Scenárista s veľkým S

#2323 migthedragon:

Super seriál to nie je od 3 serie! Ja mám seriál Arrow rád, ale je potrebné sa triezvo pozrieť na to akú kvalitu mal na začiatku a a kou disponuje momentálne! Ja mam pocit, že pri pozeraní seriálu u mňa nastáva rozumová degradácia. Oliver ktorý zabil Ra's al Ghula dostane na prdel od nejakého mentálne chorého jedinca na prdel! Smutne je, že sa pri pozeraní seriálu cítim trápne, to by sa nemalo stavať tvorcom, aby sa divák cítil trápne za postavy v seriály! Pri každom výjazde Arrow Team sa cítim trápne za Laurel a Theu, pretože tam nemajú čo robiť! Ja dufam, že par hlavných postav v seriály zomrie, inak neviem.

#2325 migthedragon #2326 HellTsuku
16.10.2015 | 15:03:59
migthedragon

#2324 Scenárista s veľkým S: Teď mě napadl další argument proč v tom boji Oliver prohrál i když si Rase celkem dával na konci. Protože se ho nesnažil zabít. Svým způsobem bychom mohli říct, že Oliver ve flashbacku by toho šílence sejmul rychleji a efektivněji, než Oliver v přítomnosti, který ho nejspíš i celkem podcenil.

Tím chci i říct, že se mi začínají líbit ty flashbacky. Už v první sérii se mi líbilo, když si Oliver nebral takové servítky a to je přesně ten Oliver, který je nyní ve flashbacích.

#2328 Scenárista s veľkým S
16.10.2015 | 18:26:04
HellTsuku

#2324 Scenárista s veľkým S: Ono je to pěkný, logika v tom je, jenže je těžký nezabíjet, když většina technik je udělaná proto aby zabíjel...... Thea to omezení neměla, ve své vlastní šílenosti a hromady vzteku by ho zabila (Jason Todd by mohl vyprávět :D)

#2328 Scenárista s veľkým S
16.10.2015 | 18:54:32
marecek8

Taktiež vás desí predstava oživenej Sary, keď sme ju teraz videli TAKTO? :D Fakt mi to príde až nechutné a hlavne dosť neúctivé zo strany Laurel. Ako jasné, je to jej sestra a všetko, ale dve hodinky pred tým videla, čo to robí s Theou, a tak jej zrazu napadne, veď prečo nie, poďme vykopať moju rok mŕtvu sestru a oživiť ju. Chce sa mi až grcať.

Ale inak to bolo konečne fajn, Oliver ako starosta je veľké plus, flashbacky lepšie ako za celý minulý rok, jedine linka vo firme dosť zbytočná. Oveľa lepšie ako minulý týždeň a ako posledné časti 3. série.

Ale tá Sara, brr…

#2329 Scenárista s veľkým S
16.10.2015 | 20:17:20
Scenárista s veľkým S

#2325 migthedragon:

To si nemyslím, Oliver už mal dostatočne bojove znalosti a skúsenosti na to, aby nejakého takéhoto protivníka porazil! V predmetnej bojovej scéne dostal Oliver na prdel!

Tak Oliver na ostrove je chladnokrvný zabijak, naopak Oliver v meste je momentálne niekto kto na svoju dobru stránku môže doplatiť a divácky je aj pravdaže menej zaujímavý!

#2326 HellTsuku:

Tak takto už Green Arrow nemôže isť do mesta, pretože dostane na prdel od každého! Seriálu by pomohlo ak by hlavného záporáka chladnokrvne zabil! Ja si to predstavujem tak, že DD bude ohrozovať mesto, všetky stanice budu sledovať jeho boj s GA a ten ho verejne zabije!

#2331 HellTsuku
16.10.2015 | 20:20:20
Scenárista s veľkým S

#2327 marecek8:

Sara bola sexy, aj keď bola zhnitá!

16.10.2015 | 20:21:15
Bizzy

Myslím, že tady byla celkem chyba vydání traileru na legends of tomorrow. Oživení Sary nebude a nebylo nijak překvapivé, stejně tak jako smrt Raye, který se vrátí. U flashe podobné v případě Firestorma. Jinak seriál je i tak stále kvalitní ano často ty scény prostě nedávají smysl, ale člověk se musí trochu nad tím povznést a říct si, že je to prostě seriál.

Jinak jsem asi jedinej, kterému Laurel i Thea nevadí. A zajímá mě kdy se ukáže opět Roy.

#2332 HellTsuku
16.10.2015 | 21:03:20
HellTsuku

#2328 Scenárista s veľkým S: Green Arrow v komiksech reálně zabil jen jednou a to lovce hrdinů. Osobě si začínám myslet, že by bylo nejlepší kdyby Arrow od začátku nezabíjel

16.10.2015 | 21:32:56
HellTsuku

#2330 Bizzy: Mě třeba Thea vůbec nevadí její příběh v Arrow mám docela rád, sice mi pořád přijde nesmyslný, jak rychle zesílila ale nadávat na tohle v seriálu, kde se tohle dělo v podstatě od začátku mi přijde také nesmyslný.

16.10.2015 | 21:34:36
Kouhen

Myslim si ze v tom hrobe bude Felicity. Z duvodu toho ze se ted Oliver rozhodl ze bude starosta, protoze si mysli ze to musi byt nekdo kdo se umi o sebe postarat atd. Tak si mysli ze je nedotknutelny jenze si myslim ze mu pak pujdou po Felicity a to on necekal, a proto rekne ze je to jeho zodpovednost.

17.10.2015 | 14:10:24
Kouhen

A taky si stojim za nazorem ze je ted Oliver slaby protoze chce delat vsechno jinak, ze ted to bude jine, chce to dokazat lancemu a svetu, ze nebude zabijet a nebude je mrzacit atd. Jenze si jeste neuvedomuje ze ho to oslabuje, tak si dava pozor aby neudelal neco spatne ze je to akorad prekazka pro neho. A mozna se to prave zmeni po te scene v hrobe kde rekne ze ho zabije. A zase rekne ze proto aby porazil temnotu musi v sobe temnotu najit.

#2335 migthedragon #2336 Baltik
17.10.2015 | 14:17:42
migthedragon

#2334 Kouhen: Další argument by mohl být, že je slabší, protože mu ještě nedošlo jak nahovno je používat luk v souboji na blízko … sakra mít ty dvě tyčky se kterými trénuje jako daredevil, tak by to hned kosil víc.

17.10.2015 | 14:57:54
Baltik

#2334 Kouhen: On se ale rozhodl nezabíjet už na počátku 2. série.

17.10.2015 | 16:34:28
Kouhen

jo ale porad je dokazal mrzacit nebo mucit aby ziskal informace atd. Lhal a tajil. Ted se chce uplne zmenit a zmenit i pohled lidi na nej.

17.10.2015 | 17:09:07
Scenárista s veľkým S

Dúfam, že 5 séria bude posledná, pretože už to nevládzem pozerať! Kvalita klesla a to o dosť!

17.10.2015 | 17:28:23
lukas14

velmi slabe casti zatial velmi slabe posledne dve casti som pozeral stylom ze som si to preklikal lebo uz som nemohol. najlepsie casti su opat z ostrova kde to zije inak slabota!

18.10.2015 | 17:43:32
Dawe202

Je škoda jak krátký jsou ty flashbacky, v 1. sérii to bylo skoro půl na půl a teď to je tak 5 minut z 40 :/

21.10.2015 | 18:26:59


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama