Arrow 8 a půl spoilerů z PaleyFestu

8 a půl spoilerů z PaleyFestu

8 a půl spoilerů z PaleyFestu

Pozor, článek, který se chystáte číst může obsahovat spoilery!


0 0
17.3.2013

1. BLACK CANARY

Marc Guggenheim připomněl fanouškům, že Oliverovi trvalo pět let stát se hrdinou, takže chtějí, aby se její příběh vyvíjel realistickým způsobem a její proměna tak byla zasloužená. „Nechceme poškodit Laurel nebo Olivera tím, že řekneme, že Laurel měla špatný den a tak si nasadí obleček a začne zabíjet,“ říká výkonný producent Andrew Kreisberg.

2. OLIVEROVO VELKÉ TAJEMSTVÍ

Teď, když zná Tommy pravdu, je na obzoru konflikt mezi ním a Oliverem. „Mění to celé jejich přátelství,“ říká Amell. „Tommyho velký problém je, že jsem zabíjel lidi. Tommy je dobrý chlap a tak nechce a ani se nedokáže smířit s tím, čeho by jeho přítel mohl být schopen.“


3. JE SÁRA NAŽIVU?

Matka Laurel – Dinah, se do Starling City vrátila se zprávou, že Sára, která podle všeho zahynula na lodi Queenů, je ve skutečnosti naživu. Samozřejmě, že Laurel bude v šoku a Katie Cassidy dodala, že Laurel bude muset zracionalizovat, zda za prvé, Dinah vůbec říká pravdu a za druhé, jak důvěryhodná tato informace je. Dinah bude mít mnohem více informací, než jsme čekali!

4. MAMKA QUEENOVÁ


Vzhledem k tomu, že Moiřin pokus o vraždu Malcolma nevyšel, bude se snažit udržet si pod neustálým dohledem Malcolma i nadále svou tvář. „Znovu je postavena do těžké pozice. Uzavře s tímto ďáblem další dohodu, ale to vše dělá pro svou rodinu,“ říká Thompson.

5. DARK ARCHER


Bude Oliver litovat záchrany Malcolmova života? Jednoznačně ano. „Malcolm je tak trochu jako zlý Bruce Wayne,“ říká Kreisberg a dodává, že oba jak Oliver tak Malcolm chtějí pro své město jen to nejlepší. „Zjistíte mnohem více o Malcolmovi a o jeho motivech.“ Je odrazem toho, kým by Oliver byl, kdyby neměl žádné morální zásady. Když mluvíme o úžasném žánrovém herci, jakým je John Barrowman, Kreisberg poznamenal, že v jedné z nadcházejících epizod se v seriálu objeví hvězda jednoho z žánrových seriálů.

6. OLIVEROVO A SLADEOVO PŘÁTELSTVÍ


„Jsou takovým prototypem Butche a Sundance,“ říká Gugenheim a dodává, že scénáristé budou jejich vztah v budoucích epizodách komplikovat a to tak, že se k nim brzy přidá „třetí element.“

7. MIMO STARLING CITY

Oliver se skutečně vydá mimo město. „Chystá se na výlet do Bludhaven,“ říká Kreisberg, což je fiktivní město z DC komiksů.

8. SPEEDY

Roy Harper si bude muset projít podobným vývojem jako Laurel a tak chvíli potrvá, než se přidá k Oliverovi. „Uvidíme záblesky jeho potenciálu,“ říká Guggenheim.

8 a 1/2. JAKÉ BUDE FINÁLE PRVNÍ SÉRIE?

Záleží, které finále myslíte, buď to na ostrově a nebo to ve Starling City, ale předem vám můžu slíbit že obě budou velkolepé.....

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E13: The Devil's Greatest Trick

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E13 HDTV x264-SVA
  • … S06E13 720p HDTV x264-AVS
  • … S06E13 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 13. - 15. díle?

Co nás čeká v 13. - 15. díle?

Tým sice prohrává, ale bitva s Caydenem Jamesem stále nekončí. Po třináctém díle nás čeká menší pauza, takže se dalších epizod dočkáme o něco později.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás