Arrow Další návrat potvrzen, v poslední řadě se dočkáme Katany

Další návrat potvrzen, v poslední řadě se dočkáme Katany

Další návrat potvrzen, v poslední řadě se dočkáme Katany

Jak postupuje natáčení osmé řady seriálu Arrow, tak se dozvídáme čím dál více informací, které se týkají návratů známých postav. Nově bylo odhaleno, že se vrátí Katana.

20 0
11.8.2019

Herec Stephen Amell to naznačil již nedávno, nicméně to nyní máme černé na bílém. Ve druhém díle s názvem Welcome to Hong Kong se dočkáme dalšího návratu, tentokrát se můžeme těšit na Tatsu Yamashiro, kterou většina zná pod přezdívkou Katana.

Katany v podání herečky Rily Fukushimy jsme se naposledy dočkali ve čtvrté řadě v epizodě Unchained, pravidelně jsme ji však vídali ve třetí řadě, kde byl její příběh spojen především s Oliverem a Maseem. Není jasné, v jaké formě a z jakého důvodu se Katana vrátí, nicméně se jí určitě dočkáme.


(Katana se objeví ještě v poslední řadě seriálu Arrow. Foto: CW)

Jste rádi, že se kromě jiných postav vrátí i Katana? Kterou další postavu byste ještě uvítali v poslední řadě?

Zdroj článku: EW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás