Arrow Stephen Amell mluví o 2. sérii, Flashovi a Johnu Barrowmanovi...

Stephen Amell mluví o 2. sérii, Flashovi a Johnu Barrowmanovi...

Stephen Amell mluví o 2. sérii, Flashovi a Johnu Barrowmanovi...

Další z řady rozhovorů, které předchází druhé sérii. Tentokrát byl vyzpovídaný Stephen.


3 0
2.10.2013

Gratuluji k 1. sérii Arrow – zdá se, že jste to zvládli skvěle, máte spoustu diváků, včetně komiksových fanoušků. Jaký z toho máte pocit?

Je to úžasné – je pro nás požehnáním mít tolik fanoušků, které tato postava, mytologie a svět, který jsme vytvořili, zajímá. Zpočátku byli naštvaní, protože do role nebyl obsazen Justin Hartley (os. poznámka: Justin Hartley hrál Green Arrowa v seriálu Smallville).


Jsem si jistý, že byli lidé, kteří nechtěli, aby Justin tu roli dostal, ale jakmile je do té role obsazen někdo jiný, začne se ozývat, „Co je to za člověka?“ Pro nás byl tenhle zásadní obrat o 180 stupňů opravdu něco. Setkávám se s mladými lidmi – fotím se s dětmi, které k nám na natáčení chodí s lukem a šípy. Pohled v jejích tvářích, když mě vidí v kostýmu opravdu stojí za to.

Teď, když je Tommy mrtvý, jak na tom bude vztah Olivera a Laurel?

Myslím si, že pro ně bude velmi těžké se přes to dostat. Nemluvě o velice dojemném zjištění, jak moc Tommymu ve skutečnosti na Laurel záleželo, když jí byl přímo schopen říci něco, co Oliver nikdy schopen nebyl. Navíc Oliver se může cítit vinný za to, co se stalo, protože Tommymu řekl, „Měl jsem to být já.“ Neříkám, že v jejich vztahu nebude možné pokračovat, ale tohle je zcela jistě další překážkou v jejich vztahu.

Můžete potvrdit nebo vyvrátit spekulace o možném návratu Tommyho (Colin Donnell) nebo Malcolma Merlyna (John Barrowman) v některé z budoucích epizod?

Čas je důkazem toho, jak těžké je zabít Johna Barrowmana. Nevím, jestli se vrátí, nevím, zda je jeho postava navždy pryč, ale Tommy je mrtvý. Lidé jsou smutní, ale my jsme tuto postavu opravdu chtěli uctít a myslím si, že by to pro diváky bylo příliš – kdybychom se je snažili dostat přes to, co jsme ve finále udělali a poté bychom obrátili a řekli bychom, „Ne, děláme si srandu!“ Tohle by bylo těžké odpustit.

Vezmeme-li tohle všechno v úvahu, bude se Oliver i po návratu stále věnovat svým povinnostem strážce?

Snažíme se pohybovat v reálném čase, takže 2. série začíná zhruba čtyři měsíce po událostech z finále. Když se nad tím zamyslíte, seznam Oliverova otce byl pouze jednou z věcí, která byla napojena na Undertaking. Takže důvod, pro který se stal strážcem je nyní svým způsobem zbytečný. Pokud si má opět obléci kostým, bude k tomu potřebovat jiný důvod.

Znamená to, že se budeme také více zabývat Digglem a Deadshotem?

To je jedna z hrozeb, která po první sérii zůstala viset ve vzduchu. Nezapomněli jsme na to, Deadshot je stále ve hře. Myslím si, že 2. série je pro některé postavy opravdu důležitá… Herci při vývoji těchto postav odvedli skvělou práci a myslím si, že pokud bychom chtěli udělat epizodu zaměřenou na detektiva Lance, fanoušci by byli nadšení. Diggle, Felicity, Laurel, Moira – máme talentované obsazení a já se opravdu, sobecky, těším na to, že ve 2. sérii tak trochu převezmou otěže.

Všichni jsou nadšeni z Roye… Můžete vnést trochu světla do problému Speedy/Red Arrow?

Ano…

Ale neřeknete mi to?

Ne. Můžu říci tohle: Oliver si musel projít pětiletým peklem a dokonce ještě ani teď není úplnou verzí sebe sama. Důvodem, proč mojí postavě neříkáme Green Arrow je to, že jím ještě není. Roy a Thea ukázali, že oba jsou dost schopní lidé, a pokud se z jednoho z nich má stát Speedy nebo Red Arrow, nebo se jím stanou oba nebo ani jeden, musí si nejdříve něčím projít a myslím si, že v tomto okamžiku je plánem druhé série je trochu otestovat.

Pár Oliver/Felicity je na internetu velice populární a myslím si, že pro Vás je to dost nečekané…

V tomto případě, všechna čest Emily, která se na natáčení objevila pouze jako hostující hvězda. Scénu s ní jsem natáčel tak ve 4 hodiny ráno a hned potom jsem se musel přesunout na natáčení velkého souboje mezi Arrowem a Deadshotem. Postava Felicity přinesla mé postavě něco, co tam už dlouho chybělo. Rád s ní pracuji a doufám, že dynamika mezi Oliverem a Felicity bude i nadále pokračovat.

Díváte se na jejich vztah jako na romantický nebo platonický?

Dívám se na něj jako na dynamický a když se nad tím zamyslíte, v tomto okamžiku je to jediná žena, která mě zná lépe, než kdokoliv jiný. A na tom je něco velmi atraktivního.

Pokud jde o flashbacky z ostrova, co můžeme tuto sérii očekávat?

Jdeme do této série s tím, že víme, že Oliver strávil pět let na ostrově, ale až do chvíle, kdy nám byl představen Edward Fyers jsme opravdu neviděli, jaký by ostrov mohl skutečně být. Nyní máme opravdu dobrou představu a vím, že pro druhou sérii mají tvůrci velice specifický plán. Víme, že na odvyprávění tohoto příběhu máme pět let, takže uvidíte pokračování dynamického vztahu mezi Oliverem, Shado a Sladem.

Uvidíme postavy z ostrova v současnosti?

To by bylo skvělé a v jistém smyslu by se to stát mohlo. Mohlo by se to stát v první epizodě – člověk nikdy neví.

Byly tyto dva trojčlenné týmy vytvořeny záměrně?

Myslím si, že se jedná pouze o šťastnou náhodu, zatímco vy byste si rádi mysleli, že je to všechno plánované a scénáristé odvádějí skvělou práci, ale nikdy nevíte, co se může během první série stát. Příkladem je Felicity, která neměla být ničím jiným než IT dívkou, ale využila té příležitosti a stala se nenahraditelnou. Nedokážu si představit seriál bez Felicity. Netuším, jak dlouho v seriálu zůstane Manu a Celina, ale všichni je milují. A tak jsme skončili s dynamickou skupinkou dvou mužů a jedné ženy v současnosti, kteří pracují jako tým a stejně tak se skupinkou dvou mužů a jedné ženy, kteří pracují jako tým ve flashbacích na ostrově.

Je pětiletý flashbackový plán stále aktuální?

Ano, ale to neznamená, že na konci páté série nás čeká zlomový okamžik na ostrově. Pokud se dostaneme na konec páté série, nebude to nutně znamenat, že jsme vyčerpali celý příběh na ostrově a seriál by tak už nemohl pokračovat.

Které další DC postavy byste v seriálu rád viděl?

Těším se na Flashe. A s tím, co v tuto chvíli máme – rád bych viděl Speedyho a Black Canary. A také Deadstrokea – toho opravdového, s maskou. To by bylo skvělé.

Jsou nějaké plány pro Laurel nebo někoho dalšího, kdo by se popřípadě mohl stát Black Canary?

Plán pro Black Canary tady je. Nevím, jak to všechno nakonec bude, ale je tady prostor pro jednu Black Canary nebo možná i pro dvě.

Autor: Patty

Zdroj: Arrow blog

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E02: Tribute

cz1%
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E02 HDTV x264-LOL
  • … S06E02 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S06E02 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Dlouho očekávaný cliffhanger bude konečně vyřešen. Oliver se bude snažit starat o svého syna a Dinah se naplno ujme role Black Canary.

Nejlepší epizody šesté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás