Into the Badlands Juliet Chau

Juliet Chau

Juliet Chau

Jedna z nejsilnějších baronů, Baronka otroků

Sezóny 2
2017 - 2019

Juliet Chau je baronka z Badlands, která zdědila titul po svém zesnulém otci. Její rodina patří mezi jedny z nejmocnějších rodů v Badlands. Od útlého věku byla velmi zlá a krutá. V dětství byla jednou z jejích služek mladá Minerva.

Poprvé se objevila na Konkláve, kde bylo jasné, že jedna z nejsilnějších baronů a ostatní barony považuje za slabochy. Na konkláve jí Vdova nabídla spojenectví, ale na konec se Chau rozhodla spojit s Ryderem a vyhnat Vdovu z Badlands. V průběhu konkláve do místnosti vtrhli Quinnovy smrťáci a rozpoutali boj. Chau, poté co byli zabiti její vojáci, uprchla.


Když se Sunny vrátil z Vnějšího okraje, zajala ho. Jelikož byl ale jeden z nejsilnějších Smrťáků v Badlands, nabídla mu místo svého regenta, což přijal. Považovala ho ale pouze jako pěšáka, který ji pomůže zabít Vdovu a nestarala se, jestli při tom umře.

(Foto: AMC)

Na začátku třetí řady zůstali barony už pouze ona a Vdova. Mezi oběma územími zuřila válka, která si vyžádala mnoho obětí. Do Badlands se také postupně začali vtírat Pilgrimovy vojáci a ona se ho potřebovala zbavit. Proto se pokusila získat loajalitu svého bratra Gaia, kterého držela v zajetí. Ten i přes mučení se jí nechtěl podřídit. Vyhrožovala mu tedy zabitím otroků a on ji poté, co jednoho zabila, loajalitu přísahal.

S dalšími svými loajálními muži ho poslala získat Pilgrimovu hlavu. Nicméně akce se nepodařila a Pilgrim k ní později přišel spolu s uříznutými hlavami těchto jejích podřízených. Nabídl jí příměří, když mu poskytne tisíc pracovníků. Juliet nabídku přijme. Po Pilgrimově odchodu zjišťuje, že mezi hlavami chybí Gaiova.

Gaius se mezitím spolu s Vdovou spojil a plánuje finální nájezd na dům Chau. Juliet Chau vpád Vdovy očekává. Její regent zdrží Gaia a ona se vrhne do bitvy s Vdovou. Postupně ji naláká do místnosti, kde jsou rozmístěni lučištníci po celém obvodu. Ale po vystřelení, všechny šípy obrátí síla Mistra zpátky na jejich majitele. Chau je tak zraněna, ale ne zabita. V posledním souboji ji Vdova porazí a setne. Její hlavu poté Gaius a Tilda ukáží zbytku její armády a ti se vzdají.

(Foto: AMC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Dobrý padouch

webmaster
11.1.2021 | 18:01:03

Konec Into the Badlands

Seriál Into the Badlands je u konce. Strávili jsme s ním krásné čtyři roky, které byly plné zvratů a bojových scén. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Třetí řada

Třetí řada

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás