Black Lightning
64/100 - 43×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Cress Williams (Jefferson Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), Nafessa Williams (Anissa Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Damon Gupton (Bill Henderson), Kyanna Simone Simpson (Kiesha Henderson), Skye P. Marshall (Kara Fowdy), William Catlett (Latavius "Lala" Johnson), Dabier Snell (Will), Charlbi Dean Kriek (Syonide), Jordan Calloway (Khalil Payne), Jill Scott (Lady Eve), Edwina Findley (Tori Whale)

S04E11: The Book of Reunification: Chapter Two: Trial and Errors

S04E11: The Book of Reunification: Chapter Two: Trial and Errors

Jefferson spojí síly s Khalilem. Lynn musí učinit nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě.

cz sk
11.5.2021
303 000
42 minut

Základní info:

Režie: Bille Woodruff
Scénář: Asheleigh O. Conley
Hrají: Cress Williams (Jefferson Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), Nafessa Williams (Anissa Pierce), James Remar (Peter Gambi), Marvin „Krondon“ Jones III (Tobias Whale), Chantal Thuy (Grace Choi), Christopher Ammanuel (TC), Matt Roszak (Red), Helen Joo Lee (Val), Laura Kariuki (JJ), Jordan Calloway (Khalil Payne), Wallace Smith (Hassan Shakur), Melissa De Sousa (náčelník Ana Lopez), Alexander Hodge (Philky), Sofia Vassilieva (Looker), Amanda Baker (Rebecca Larsen), McKalin Hand (Uriah), Jamal Akakpo (agent Kevin Mason), Will Blagrove (Keith Michaels), Kenneth Trujillo (Jesse Gentilucci), Luke Deal (Logan), James Logan, …

Fotografie k jedenácté epizodě závěrečné série:

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Basim

Black Lightning zase neudělal nic ale Khalil to celé zachránil, doufám že Jeferson nakonec umře! Painkiller a ten jeho epický souboj s Locker ten byl nejlepší.

20.5.2021 | 8:12:10
bloody_maniac

už se nám to pomalu blíží ke konci, nebudu lhát, seriál dost pokulhává, tento díl byl dobrý, ale jen díky Painkillerovi tomu dávám víc procent :)

13.5.2021 | 9:25:08
Lex Luthor

Tobias zjístí, že se mu Khalilo plete do jeho obchodů Ano souhlasím se split už nato koukám jen ze setrvačnosti abych zjistil, jak to dopadne.

11.5.2021 | 16:59:09
split

Je na tom seriálu dost vidět, že se až moc snaží být „vhodný“ pro jednu danou etnickou skupinu. Podobně jako u Luke Cage se na to nedá koukat.

11.5.2021 | 9:52:45

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Novinky z Freelandu

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

Black Lightning by se mohl objevit v seriálu The Flash

The Flash, který se po ukončeném Arrowovi stal vedoucím seriálem univerza Arrowverse, čeká začátkem letošního podzimu osmá série, která by měla odstartovat několika crossoverovými epizodami. V jedné z nich by se mohl objevit i Jefferson.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama