Black Lightning Black Lightning se objeví v Krizi na nekonečnu Zemí

Black Lightning se objeví v Krizi na nekonečnu Zemí

Black Lightning se objeví v Krizi na nekonečnu Zemí

Hlavní hvězda seriálu Black Lightning, herec Cress Williams, včera překvapila všechny diváky převratnou novinkou, která seriálu dodá nový rozměr. Black Lightning stane po boku maskovaných hrdinů, kteří jsou vlajkovou lodí stanice CW.

13 1
4.8.2019

Tvůrce seriálu Black Lightning již při vývoji prvních scénářů zamýšlel nezačlenit rodinu Pierceových ke komiksové stálici na stanici CW. Black Lightning si měl jít svou vlastní cestou a představit divákům zcela nové univerzum, jehož středem by se stalo město Freeland. Za tímto rozhodnutím se hlavně skrývaly postavy, které nemohly pocítit břemeno, jež hrdinné role nesou. Zatím existovali pouze dva odvěcí nepřátelé, Black Lightning a Tobias Whale, avšak uzavření první série s sebou přineslo zcela novou výzvu. Metalidské schopnosti se projevily jak u některých obyvatel města, tak u obou Jeffersonových dcer, které se posléze rozhodly stát na straně zákona. Za druhou sérii se skrývala další klíčová přísada, která seriálu dodala moralizující vyznění. Nyní jsou postavy připravené, aby se zapojily do velké hry, a to se brzy stane skutečností.

Přání všech fanoušků byla totiž vyslyšena. Herec Cress Williams, který v seriálu ztvárňuje Jeffersona Pierce, se včera pochlubil, že Black Lightning se chystá vstoupit do dění během Krize na nekonečnu Zemí. Zatím není odhalené, jak se seriál bude na velkém komiksovém crossoveru podílet. Krize by měla spojit všechny kouty existujícího vesmíru, proto není divu, že zasáhne i freelandské hrdiny, neboť sdílená vize nebezpečí by měla sjednotit všechny, kteří by vesmíru ukázali, jak silného ducha mají hrdinové z různých Zemí.


Black Lightning podá pomocnou ruku během Krize. Foto: CW

Do Krize na nekonečnu Zemí se zapojí hrdinové ze seriálů Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl a Batwoman, která nám letos na podzim představí svůj origin. Komiksový event bude rozložený do pěti epizod, což je na šest seriálů málo, proto lze předpokládat, že krize si neukradne ani jeden díl z nadcházející třetí série Black Lightninga, a ten by se ve velkém seriálovém dílu mohl objevit pouze jako pomocný host. Znamená to tedy, že se Black Lightning stává součástí Arrowverse? Na tuto odpověď, která uvede vše na pravou míru, si budeme muset chvíli počkat.

Zdroj článku: ComicBook

Diskuze /1

Raiden123

Veď to bolo jasné,že sa tam časom objaví,keď Black Lightning je v Young Justice,je to taký náznak,že sa objaví i inde.

Ľudia o tom špekulovali,že sa Black Lightning má niekde objaviť dokonca tvrdili,že tam nebude,určite sa tam neobjaví,potom si hodili mincou a už je to inak … Proste nebude s rovnakej dimenzie (earth1) ako arrowverse … pravdepodobne.

4.8.2019 | 16:35:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E16: The Book of War: Chapter Three: Liberation

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Kubc6a a @Parzival

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

Novinky z Freelandu

Na co se můžete těšit v 14. - 16. díle?

Na co se můžete těšit v 14. - 16. díle?

Stanice CW uvolnila popisy k nadcházejícím posledním epizodám třetí série. Všechny tři díly budou odvysílány s týdenním odstupem, tudíž závěrečnou epizodní trilogii s podtitulem The Book Of War nenaruší žádná pauza ve vysílání.

Reklama

Třetí série

Thumbnail Play icon

Reklama

Narozeniny