Black Lightning Do druhé řady míří Shakedown

Do druhé řady míří Shakedown

Do druhé řady míří Shakedown

Ještě před koncem druhé série se seznámíme s dalším komiksovým padouchem, který se přidá na stranu Tobiase. Black Lightningovi bude zatápět Shakedown, kterého si zahraje herec Hosea Chanchez.

4 1
10.2.2019

Svět Black Lightninga se rozšíří o nového metačlověka, který by mohl patřit ke čtyřem supermetalidem, již jsou nyní ve sklepním vlastnictví Tobiase Whalea. Tato čtveřice pochází z města Leavenworth, které představovalo tajnou vědeckou základnu vládní organizace ASA. Na tomto místě probíhalo testování na lidech ve snaze vytvořit supervojáky. Z testovaných subjektů uspěli pouze čtyři, kteří museli být převezeni do Freelandu, aby se organizace vyhnula obviněním ze zneužívání lidí k experimentování.

Úspěšnými subjekty z programu Masters of Disaster jsou bývalí špičkoví agenti, kteří se však rádi dopouštěli zvěrstev, a proto museli být staženi ze služby. Tito vraždící maniaci nyní spí v kokonech a čekají, než je věděcká ruka probudí. Jedním z nich bude pravědopobně padouch Shakedown, který se má brzy objevit ve Freelandu po boku Tobiase.


(Black Lightning se bude potýkat s novou hrozbou. Foto: DC Comics)

Shakedowna, seriálovým jménem Marcus Bishop, ztvární herec Hosea Chanchez, který se proslavil v seriálu The Game, kde ztvárnil v hlavní roli postavu Malika Wrighta. V současné době se objevuje v seriálové novince All American od stanice CW. Na programu dne se často skloňuje myšlenka, že se přidá k seriálové stálici, neboť Black Lightning byl nedávno prodloužen.

Marcus Bishop je popisován jako houževnatý, zatrpklý, nelítostný a agresivní člověk, který si pokaždé najde záminku k ukájení násilnického nutkání. Kromě toho, že ovládá geokinezi, oplývá nadlidskou silou. V minulosti patřil k americkému letectvu, ale poté, co bylo jeho povýšení zamítnuto, neúspěch neunesl a zabil svého nadřízeného. V Leavenworthu se setkal s doktorkou Helgou Jaceovou a upsal se k ASA na zvláštní mise.

V komiksovém světle se poprvé představil v sešitě Batman and the Outsiders #9, který se dostal na trh v roce 1984. Shakedown se zde poprvé střetl s Outsidery a byl přiveden na svět ilustrátorem Jimem Aparem a scenáristou Mikem W. Barrem. Tento násilník si na stránkách komiksů moc dlouho neužil, přestože si značnou část odbyl v sérii JSA Vol 1 jakožto člen týmu zloduchů Masters of Disaster. V komiksech nikdy nebylo odhaleno jeho pravé jméno a osobní život. Do širšího povědomí čtenářů proklouzl díky camea v animovaném seriálu Thunder & Lightning (Shorts), ve kterém se střetl s našimi seriálovými hrdiny v animovaném formátu. Zatím nebyla oznámena další zločinecká esa, jež čekají v Tobiasově doupěti na probuzení.

(Shakedown v minisérii Thunder & Lightning. Foto: Cartoon Network)

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /1

Lex Luthor

Zajímavé tak uvidíme, jak se předvede nový padouch

10.2.2019 | 23:27:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Třetí série

Thumbnail Play icon

Premiéra: 8. října 2019
Počet epizod: 16

Novinky z Freelandu

Black Lightning se objeví v Krizi na nekonečnu Zemí

Black Lightning se objeví v Krizi na nekonečnu Zemí

Hlavní hvězda seriálu Black Lightning, herec Cress Williams, včera překvapila všechny diváky převratnou novinkou, která seriálu dodá nový rozměr. Black Lightning stane po boku maskovaných hrdinů, kteří jsou vlajkovou lodí stanice CW.

Reklama

Druhá sezóna

Vše, co byste měli vědět o druhé řadě seriálu Black Lightning

Vše, co byste měli vědět o druhé řadě seriálu Black Lightning

Dnes se vrací na televizní obrazovky Black Lightning se svou druhou prodlouženou sérií, aby překazil ďábelské plány Tobiase Whalea. Přečtěte si v našem článku krátké shrnutí toho, na co všechno se letos můžete těšit.

Reklama

Fotografie postav

Fotografie postav

Narozeniny

Hlídejte si nás