Black Lightning Stephen Amell by si přál crossover seriálů Arrow a Black Lightning

Stephen Amell by si přál crossover seriálů Arrow a Black Lightning

Stephen Amell by si přál crossover seriálů Arrow a Black Lightning

Herec Stephen Amell, který v seriálu Arrow ztvárňuje Olivera Queena, se nedávno rozpovídal o menším crossoveru, kde by se Arrow setkal s Black Lightningem. I když Black Lightning má své vlastní universum, tak to vypadá, že vysvitla menší naděje na zapojení do Arrowverse.

10 3
17.5.2018

Přestože Black Lightning má svůj debut čerstvě za sebou, stále se o něm nedá hovořit jako o seriálu z Arrowverse, takže je zcela pravděpodobné, že Black Lightning se nezúčastní žádné akce po boku svých komiksových bratří ze stanice CW. Navíc podle slov tvůrce Salima Akila součástí ani nebude, protože má zaděláno na svém vlastním universu. To však neznamená, že by Stephen Amell nechtěl vidět crossover seriálů Arrow a Black Lightning.

Amell byl během Awesome Conu dotázán, co si myslí o novince Black Lightning, jenže ve své odpovědi nemohl příliš zacházet do detailů, protože první řadu stále neviděl. Zároveň prozradil, že neměl čas ani na třetí řadu Supergirl. A nejen, že by si herec přál crossover těchto seriálů, ale také si myslí, že k němu jednou dojde.


(Oliver by si mohl odskočit ze Star City do Freelandu. Foto: CW)

Všichni se přetvařují a tvrdí, že nedojde k žádnému crossoveru s Black Lightningem, jenže koneckonců se to jednou stane. Takhle svět totiž funguje. S Cressem jsem se poprvé setkal teprve nedávno. Možná jsme se už někdy potkali, ale byl jsem jeho velkým fandou, když zářil v 90210, kde zrovna randil s Donnou – nekecám,“ odpověděl Amell.

Jestli ale k nějakému crossoveru dojde, je stále ve hvězdách. Diváci dostatečně neznají Black Lightninga natolik, aby se seriál mohl posunout na jinou Zemi, a proto Salim Akil pečlivě připravuje další kapitolu s freelandskými hrdiny. Thunder s Lightning přece stále čeká dlouhá cesta, a tomu se z části bude věnovat druhá řada. Seriálu alespoň hraje do karet vysílání na stanici CW a optimistický přístup herců, jako je ten od Stephena Amella. Black Lightning se měl původně vysílat na stanici FOX, takže by nedostal žádnou šanci na nějakou spolupráci s hrdiny z CW.

Přáli byste si crossover seriálů Arrow a Black Lightning?

Zdroj: Comic Book

Diskuze /2

Raiden123

No mohlo by to byt zaujimave,ak by Black Lightning nebol s rovnakej dimenzie ako Arrow ,Trebarz by sa nahodne zaplietol do bitky s Gypsy,ktora by niekoho prenasledovala a tak by sa ocitol inde … Mohol by byt s velmi unikatnej dimenzie,ktora je skoro na vlas rovnaka ako ta v ktorej je Arrow,ale predsa trocha ina.Kludne by mohol byt i srovnakej dimenzie,lenze to by asi nesedelo s dost vela udalostami s arrowverse. Zvlastna vec,ktora bola asi len v prvom dieli Black Lightninga,on sa pohyboval tak rychlo ako flash,v dalsich dieloch sa uz pohyboval normalnou rychlostou,asi to bol nieci napad,ktory neskor zamietli pod koberec.

18.5.2018 | 10:32:48
Raiden123

Ten rychly pohyb bol len na kratke vzdialenosti,takze to nebolo uplne rovnake,ale stale,znova to uz v seriali nie je. [?:-/]

18.5.2018 | 10:35:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E07: Painkiller

cz1%
Odhadované dokončení zítra 20:00


Překlad: @Kubc6a

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

Black Lightning v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí první tři série s českými titulky. Příběhy Black Lightninga můžete sledovat zde.

Reklama

Novinky z Freelandu

Painkiller zamíří do vlastní sólovky

Painkiller zamíří do vlastní sólovky

Stanice CW opět rozšiřuje svou komiksovou stáj značky DC o spin-off, v němž se tvůrci stojící za Black Lightningem odkloní od freelandské komunity a s Painkillerem se vydají vstříc sólovému dobrodružství.

Reklama

Závěrečná série

Thumbnail Play icon

Fotografie postav

Fotografie postav

Hlídejte si nás