Black Sails (Pod černou vlajkou) paní Hudsonová

paní Hudsonová

paní Hudsonová

Komorná se záhadnou minulostí.

Sezóny 2
2016 - 2017

Paní Hudsonová se zprvu tváří jako služebná, kterou Eleanor dostane k ruce. Brzy se ale ukáže, že je spíš hlídačem ve službách Woodese Rogerse. Eleanor ji proto ve své přítomnosti trpí jen s velkým sebezapřením.

Když se Woodes Rogers usadí v Nassau a začne věci dávat do pořádku, netuší, že se nad ním začínají stahovat mračna. A je to právě paní Hudsonová, která jej varuje. Není jen obyčejnou špehující služkou, má totiž v Západní Indii kontakty, o kterých neví ani Rogers.


Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás