Black Sails (Pod černou vlajkou) Pastor Lambrick

Pastor Lambrick

Pastor Lambrick

Pastor kostela Nassau.

Sezóny 4
2014 - 2017

Pastor Lambrick je duchovním pastýřem spořádaných obyvatel ostrova New Providence, kteří žijí ve vnitrozemí na svých plantážích a pláži v Nassau se obloukem vyhýbají. I sám Lambrick se nijak nesnaží obrátit místní piráty na správnou cestu, spíše je odsuzuje a vyhýbá se jim jako čert kříži.

Členkou jeho kongregace je i Miranda Barlow, se kterou se pastor velmi sblíží. Zprvu hlavně pro její vzdělání a přehled, díky kterým si s ní rád povídá a konzultuje svá nedělní kázání, později se o ni začne více zajímat i jako o ženu. Když ale zjistí, že Miranda v podstatě žije s kapitánem Jamesem Flintem, začne sklouzávat k suchému mravokárství, což jejich vztah dosti naruší.


Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

otrava

5.3.2015 | 15:55:46

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás