Black Sails (Pod černou vlajkou) Randall

Randall

Randall

Bláznivý lodní kuchař.

Sezóny 2
2014 - 2015

Randall je členem pirátské posádky lodi Walrus, která se plaví pod kapitánem Flintem. Býval lodním bocmanem, ale během jednoho naloďování jej málem zabili. Randall se z toho sice fyzicky dostal, ale psychicky ne. Ztratil sice rozum, ale ne loajalitu své posádky.

Protože jej všichni mají rádi, nechtěli, aby Randall po svém úrazu odešel z lodi. Proto mu dočasně přidělili práci lodního kuchaře. O tenhle post ale přišel po příchodu Johna Silvera. Ze začátku si spolu sice velmi nerozuměli, ale později se z nich v podstatě stali přátelé. I proto, že Silver vlastně vařit ani neumí.


Ubohý Randall toho prožil hodně, ale i tak pro něj měl osud přichystáno ještě více bolesti. Během pravidelného umývání lodi Walrus byl zavalen celou lodí a posádka byla nucena useknout mu nohu, která se mu pod lodí zasekla. Ale i po této hrozivé události Randall zůstává respektovaným členem posádky.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Randall mi připadal asi nejvtipnějši postava v serialu.

17.1.2020 | 21:12:59
SaladinCZ

"Ty jsi zloděj ! A ty taky ! " :D

16.3.2019 | 3:20:11
Golradir

„You're a thief!“ ~ Randall :)

12.7.2017 | 17:41:14
Kothy

Beznohy kuchar :D

5.3.2015 | 15:55:29

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás