Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství) S03E02: Chapter Twenty-Two: Drag Me to Hell

S03E02: Chapter Twenty-Two: Drag Me to Hell

S03E02: Chapter Twenty-Two: Drag Me to Hell

Sabrina v Greendale začíná s novým koníčkem… a dostává náročný úkol. Prudence a Ambrose zatím pokračují v pátrání po otci Blackwoodovi.

cz sk
24.1.2020
57 minut

Základní info:

Režie: Alex Pillai
Scénář: Ross Maxwell

Hrají: Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Theo Putnam), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Michelle Gomez (Madame Satan), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood), Adeline Rudolph (Agatha), Richard Coyle (Faustus Blackwood), Luke Cook (Lucifer Morningstar), Sam Corlett (Caliban), Jonathan Whitesell (Robin Goodfellow), Tyler Cotton (Melvin), Emily Haine (Elspeth), Ty Wood (Billy Marlin), Peter Bundic (Carl Tapper), Jasmine Vega (Lizzie), John Murphy (Asmodeus), Donald Sales (Purson), Nelson Leis (Beelzebub), Darius Willis (Judas Blackwood), Whitney Peak (Judith Blackwood), Matty Finochio (Jimmy Platt),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

do tohoto seriálu se vracím po 5 měsících, jsem ráda, že tento díl se povedl :)

22.6.2020 | 9:36:11
Jiri007

Dobry dil, musim ale řict že Sabrina osvobodila Nicka nějak rychle ale musim řict že bylo zajimave to soupeřeni mysli, a to jak ji řekl že je jeho holka to fakt nemělo chybu a to jak oznamila reformaci pekla to bylo fakt dobre jak Sabrina nechala mučit toho zmrzlinaře a potom jak si uživa byt roztleskavačkou a to jak Lucifer ovlivnoval Agathu a ostatni v akademii tak to bylo fakt vtipny, a ten konec byl hodně zajimavy s těmi kolotočemi.

redaktor
22.2.2020 | 0:05:30
AmandaClark

Nuda. A to roztlieskavanie by naozaj nemuseli všade pchať, je to otravné.

9.2.2020 | 20:23:29
oskarka

Nějak tápu.

3.2.2020 | 0:01:10
Damon_CZ

Taková školácká chyba s tím kruhem. :D

2.2.2020 | 10:21:57
LuliLuli92

to ho teda pekne rychle osvobodila :-/

25.1.2020 | 22:45:36
surky3

Call me daddy :D Skvělej začátek :D 85%

25.1.2020 | 1:51:32

Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
90/100 - 72×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Blackwood),

Nepřehlédněte

Sabrinu čeká poslední kapitola

Sabrinu čeká poslední kapitola

Sabrinu a její přátelé uvidíme už naposledy, protože se Netflix rozhodl tento seriál po čtyřech sériích ukončit. Závěrečných osm epizod bude odvysíláno letos na podzim a nám tak nezbývá nic jiného, než doufat, že se Sabrina dočká řádného konce. Mrzí vás, že se už blíží konec seriálu?

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás