Da Vinci's Demons (Da Vinciho démoni)
91/100 - 248×

Da Vinci's Demons(Da Vinciho démoni)

Ve světě, kde jsou myšlení a víra kontrolovány, jeden muž bojuje, aby vědění osvobodil. Seriál se zaměřuje na Leonarda da Vinciho, jednoho z největších světových průkopníků, a sleduje jeho netypickou cestu, kterou si za svůj život prožil.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Tom Riley (Leonardo da Vinci), Laura Haddock (Lucrezia Donati), Blake Ritson (Girolamo Riario), Elliot Cowan (Lorenzo I. Medicejský), Lara Pulver (Clarice Orsini), James Faulkner (Sixtus IV.), Gregg Chillin (Zoroaster), Eros Vlahos (Niccolò Machiavelli), Hera Hilmar (Vanessa Moschella), Allan Corduner (Andrea del Verrocchio), Lee Boardman (Amerigo Vespucci), David Schofield (Piero da Vinci), Tom Bateman (Giuliano Medicejský), Ian Pirie (Nazzareno Dragonetti), Alexander Siddig (Aslan Al-Rahim)

Giuliano Medicejský

Giuliano Medicejský

Lorenzův mladší bratr, který je výborný v šermu.

Sezóny 2
2013 - 2014

Giuliano Medicejský je Lorenzův mladší bratr. Jako jeho bratr, tak i Giuliano je ve Florencii velmi populární. Lorenzo mu dal na starost místní vojenské povinnosti, zatímco se sám bude starat o Florencii a rodinnou banku.

Lorenzo a Giuliano vyrůstali společně. Spolu se vzdělávali a zlepšovali se v boji. Právě v boji Giuliano předčil svého bratra, čímž jasně ukázal, co z něj bude.

Po příchodu Leonarda da Vinciho do Florencie není Giuliano z jeho příchodu spokojen, zvlášť, když jej Leonardo několikrát nazve tupcem.

Giuliano se po čase pozná s Vanessou, kterou si velmi oblíbí. Dokonce se spolu vyspí a Vanessa otěhotní. Právě tohle dítě by mohlo být dlouho očekávaným dědicem rodu Medici.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Skoda ze neprezil…

20.6.2014 | 11:04:45

Konec Da Vinci's Demons

Seriál Da Vinci's Demons je u konce. Strávil s námi tři roky, během kterých jsme si užívali Leonardových strojů a italského prostředí. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama