The Defenders Sam Čchung

Sam Čchung

Sam Čchung

Přátelský dobrovolník v Bayardově komunitním centru.

Sezóny 1
2018 - 2018

Sam Čchung je jedním z obyvatelů newyorského Chinatownu, kde po zřízení Bayardova komunitní centra začal dobrovolničit právě v tomto středisku. Zde se mimo jiné poznal s Colleen, se kterou se spřátelil. I když si sice moc nerozumí v oblasti humoru, tak jsou dobrými přáteli, kteří si věří.

Například když Colleen začala pátrat po svém rodinném dědictví, tak jí Sam pomohl zjistit něco málo o Franku Čchöovi, bývalém majiteli obchodu s nábytkem. Nebo pomohl Colleen s mnohem vážnější věcí – středisko mělo být napadeno nebezpečným Davosem, a proto jí Sam pomohl, jak nejlépe mohl.


Ostatně se není čemu divit, protože se jedná o velmi přátelského a hodného člověka, který má před sebou větší budoucnost, jež ho zavede mezi newyorské hrdiny.

Sam Čchung se objevil v…

  • druhé řadě seriálu Iron Fist (4 epizody)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Defenderů

Roku 2015 Netflix položil základy novému komiksovému vesmíru v rámci MCU, nicméně jej roku 2019 nečekaně ukončil. Všechny seriály, které do Defenderů patří, tedy Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist a The Punisher, jsou proto u konce. 

Jak sledovat Defendery

Defenderové jsou tvořeni několika seriály, a proto se každý nový divák začíná ptát, v jakém pořadí sledovat jednotlivé série. Proto v tomto článku naleznete tabulku, díky které zjistíte, v jakém pořadí si jednotlivé série máte pouštět. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás