Dexter
94/100 - 588×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

S09E02: Storm of Fuck

S09E02: Storm of Fuck

Dexterův syn Harrison se vrátil, právě když se Dexter musí starat o zahlazení stop, které zanechal.

sk
14.11.2021
53 minut

Když se začne řešit případ pohřešované osoby, Dexterova chata se stane základnou pro její hledání. Skutečně nešťastné načasování pro Dextera, který se právě snaží obnovit vztah se svým dlouho ztraceným synem Harrisonem. Když se s ním setká Dexterova přítelkyně Angela, Dexter začne mít potíže odlišit svůj starý život od toho nového.

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nevimjmeno2

Super. Kvalita se drží.

19.7.2023 | 4:15:13
Big_Boss

V tomhle dílu si Dextrem musí vytvořil pouto se svým nově znovuobjeveným synem Harrisonem a do toho ještě musí zahladit stopy po svém minulém uklouznutí. Jen kdyby se mu do toho ještě nemotala policie s jeho novou přítelkyní na prahu svých dveří.

5.12.2021 | 14:37:29
Kothy

Cim dal lepsi.

21.11.2021 | 23:39:51
Jamis

Musím dát 100% zejména s přihlédnutím na dialog Dexter Harrison, který byl naprosto úžasný. Za mě je to návrat důstojný a těším se dál. Děj se sice zatím vyvíjí pomalu a předvídatelně, ale to tak vždy zprvu bývá. Za mě velmi dobrá kvalitní práce.

21.11.2021 | 20:39:35
paulus79

Zatial je to v pohode,necakal som ziadny zazrak,takze prve dva diely pekne odsypali…ale trosku si musim rypnut…idu hladat nezvestneho do lesa bez psov?to urcite :-) psy tam neboli,lebo by Dextera odhalili…takze reziser akoze na nich zabudol,ze divaci si toho nevsimnu

17.11.2021 | 13:08:36
MARTAS SK

Už tieto dva dieli sú lepšie než celá 8.séria.

17.11.2021 | 9:58:10
Steve23x

Snad se aspoň v třetim díle už něco odehraje, tohle je hrozně suchý.

16.11.2021 | 19:39:26
ZlyCovidBuBuBU!

Musel jsem se zaregistrovat v nutkavé reakci na smrdutý anální výtěr Bjorn2703, který tady zaneřádil kultivovanou diskusi. Předem se proto omlouvám za případný nevkus i z mé strany, zkrátka mi ujely nervy.

Pokračování zatím za mě totál špička, měl jsem velkou obavu, jak bude Dexter „fungovat“ v rámci úplně jiného klimatu (prostředí Iron Lake je mnohem syrovější než Miami) a taky jak to vůbec bude reálně vypadat že jo, přeci jen 10 let je dlouhá doba. Líbí se mi, že zatím to hezky šlape, drží si to humor, cením citlivé použití CGI. Jinak už dlouho jsem neviděl nic tak s pěkně hutnou atmosférou. Zatím vůbec nepřemýšlím nad dějem, tenhle snobismus je mi cizí, jen se dobře bavím dlouhými záběry krásné krajiny a dobrou atmosférou / hudbou, je to moc hezky namixované dokupy.

16.11.2021 | 17:05:52
Bjorn2703

Já si nemůžu pomoc ale celé to na mě působí jako levný béčkový horror a ne jako pokračování Dextera. Stupidní jumpscary, otřesná CGI, neustálé flashbacky, hysterická Debra. Děj je víceméně předvídatelný a nudný, máme tu zlého miliardáře co ničí planetu a uzurpuje chudáčky obyčejné npc, love interest v podobě krásné indiánky s adoptovanou ultra nesympatickou dcerou, která se okamžitě zamiluje do Harrisona. Podle toho jak Harrison snadno Dextera našel a pořád se ho na něco debilně vyptává tipuju že buď a) shromažďuje informace pro někoho jiného a pracuje pro policii nebo b) chce se pomstít. Tak na 80% bude velký twist ke konci a něco podobně stupidního nám odhalí. PS: Scénář k téhle epizodě není od Clyde Phillipse který psal první série ale od nějakého Warren Hsu Leonarda.

16.11.2021 | 15:59:53
CorvusVonCorax

Hodnotím stejně jako úvodní díl, tudíž si ponechávám rezervu. Zametání stop v podání Dextera bylo a je vždycky fajn. Hodně se mi líbí malá komunita v Iron Lake, kde si všichni vidí do talíře. Seriál tím nabral úplně jiné vyznění a šmrnc, oproti anonymnímu Miami, kde se nikdo s nikým nezná a lidi se tam můžou ztrácet raz dva. Debra potěšila, jsem rád, že je v seriálu alespoň touto formou, i když trochu přehrávala. Nicméně se alespoň vyřešilo, proč si v prvním dílu vytáhla z boku celý náboj (se zdeformovanou částí kulky by se jí to blbě hrálo :-) ). Jinak Senekové (v seriálu zmíněná senec land/people) jsou lesní indiáni ze severovýchodní Ameriky (řadí se mezi Irokézy). Zcela evidentně mezi ně patří i madam policistka. Nově se rozbíhající linka se ztrácejícími se dívkami mě bude bavit.

16.11.2021 | 11:49:17
1

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Filtr seriálů
Reklama