Dexter
94/100 - 585×

Sledovat

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Kdo všechno půjde po Dexterovi?

Kdo všechno půjde po Dexterovi?

Sedmá série tu bude co nevidět – už za 40 dní se bude Dexter muset vypořádat nejen se svou sestrou, ale i s dalšími, kteří se dostanou až příliš blízko jeho tajemství. Kdo to bude, se dozvíte uvnitř.

0 0
19.8.2012

Již dlouho předlouho víme, co všechno asi Debra odhalí o svém bratru. A také víme, že se v ní teď budou mísit pocity ohledně faktu, zda má Dextera nechat zatknout, anebo ho krýt. Zatím se zdá, že si vše nechá pro sebe, ovšem to může také právě ona, kdo jako první předvede Dextera spravedlnosti. Navíc ho také stále ještě miluje, na což sedmá řada určitě nezapomene.

Číslem dvě pro tuto sérii bude LaGuerta, která v kostele, kde se Dex s Deb zbaví Travisova těla, najde sklíčko, která dřív používal Řezník ze zálivu. To ji přiměje k tomu, aby pátrání opět obnovila – a jde tak opět (nevědomě) po Dexterově kůži.

Třetím člověkem je Isaac, hlava ruské mafie, která kalí vodu v Miami. Protože Dexter zabije jednoho z jeho kumpánů, bude se Isaac snažit zjistit, kdo za tím stojí a jak toho člověka dopadnout.

I čtvrtá postava bude stejně jako Isaac seriálovým nováčkem. Spisovatel Ethan Price je známý svými knihami o (sériových) vrazích, na jedné teď pracuje v Miami. Bude i on Dexterovi na stopě? To zatím není jisté.

Pátou a zatím poslední postavou, která se vydává na lov Dexterovy hlavy, je Louis Greene. Ten zná jeho tajemství a také se mu soukromě odhalí. Údajně však v této sérii dlouho nevydrží, zahrávat si totiž s Temným pasažérem není zrovna chytrý nápad.

Dexter bude mít teď opravdu co dělat, aby se z toho dokázal vykroutit. Má vůbec šanci, aby se mu to povedlo?

Zdroj: Showtime

Diskuze /1

CyberTron

no jelikož to necham na intuici a nechám se překvapit jak film dopadne ....... pak to bude větší napětí

21.8.2012 | 15:17:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama