Dexter
94/100 - 573×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

První nováček i název první epizody

První nováček i název první epizody

Je to tak, za poslední dva týdny se toho v Dexterově světě stalo plno. A víme nejen to, co píše titulek této novinky. Nakoukněte dovnitř článku, abyste zjistili, jaké žhavé zprávy přinášíme.

0 0
1.5.2012

Přichází potenciální hlavní záporák

Jmenuje se Isaac a je hlavou jedné ruské skupiny organizovaného zločinu, který právě přijel do Miami zjistit, kdo zavraždil jednoho z jeho společníků. Tohoto ruského nemilosrdného bosse si zahraje Ray Stevenson. Mohli jste ho vidět v Králi Artušovi z roku 2004, v nejnovějších Třech mušketýrech se objevil jako Portos a v Thorovi jako Volstagg. Jeho nejznámější rolí však nejspíš bude postava Tita Pulla ve výpravném seriálu HBO Řím.


Spolu s ním v jeho gangu budou vystupovat postavy jako třeba George Novikov a Viktor Karev, a to hned v první epizodě, která se bude jmenovat: Are You…?. V ní mimo jiné uvidíme i flashback z Dexterova a Debřina dětství (Dexterovi bude 9, Debře 5) a další novou postavu, která se přidá do týmu oddělení vražd v Miami Metro – detektiv Angie Miller je rozvedená matka dvou dětí, povahově přímá, příkrá a bez servítek.

Epizoda 7×01 Are You…? se začne natáčet 23. května celých 11 dní až do 4. června se scénářem Scotta Bucka a pod taktovkou Johna Dahla. Do té doby se nám už třeba trochu vyjasní obloha nad informacemi kolem možného návratu Travise (Colin Hanks) a Ryan (Brea Grant).

Diskuze /4

Anetka

Are you… the bay harbour butcher?

2.5.2012 | 14:43:43
suxess

A co Louise Greene?

2.5.2012 | 17:19:05
detayl

Tak to je zajímavé…Doufám, že už to nebude přehaná „hloupost“, když do toho cpou mafii. Už se těším :)

21.5.2012 | 19:07:46
RichardSpitzer

Tak na tohoto herce se moc těším, líbil se mi už v seriálu Řím.

23.5.2012 | 11:17:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama