Downton Abbey (Panství Downton) Na jaké staré a nové tváře se v pokračování můžete těšit?

Na jaké staré a nové tváře se v pokračování můžete těšit?

Na jaké staré a nové tváře se v pokračování můžete těšit?

Do premiéry filmového pokračování Downton Abbey zbývá téměř týden a pokud vás zajímá, jaké nové postavy uvidíte a zda se do filmu vrátí všechny seriálové hlavní postavy, je tento článek pro vás.

4 0
4.9.2019

O vytvoření filmového pokračování seriálu Downton Abbey se mluvilo téměř ihned od konce jeho natáčení, ale chvíli to bohužel trvalo. Nicméně jsme se toho dočkali a na film si můžeme do našich kin zajít už 12. září. Důvodem, proč to trvalo tak dlouho je i to, že tvůrce Julian Fellowes chtěl do toho jít jen za předpokladu, že s tím budou souhlasit i všichni hlavní herci, což se mu vyplnilo. Do filmu se tak vrátí všichni hlavní představitelé, konkrétně Hugh Bonneville (Robert Crawley), Elizabeth McGovern (Cora Crawleyová), Maggie Smith (Violet Crawleyová), Michelle Dockery (Mary Talbotová), Laura Carmichael (Edith Pelhamová), Penelope Wilton (Isobel Greyová), Allen Leech (Tom Branson), Jim Carter (Charles Carson), Phyllis Logan (Elsie Carsonová), Joanne Froggatt (Anna Batesová), Brendan Coyle (John Bates), Lesley Nicol (Beryl Patmoreová), Sophie McShera (Daisy Masonová), Rob James-Collier (Thomas Barrow), Raquel Cassidy (Phyllis Baxterová), Kevin Doyle (Joseph Molesley), Michael C. Fox (Andy Parker), Matthew Goode (Henry Talbot), Harry Hadden-Paton (Bertie Pelham) a Douglas Reith (Richard Grey). Samozřejmě ani nebudou chybět dětské postavy George, Sybbie a Marigold.

(Vrátí se všechny hlavní postavy.)


Co se týče dalších známých postav ze seriálu, tak máme i pár špatných zpráv. Už jsme vás psali, že herečka Lily James, která hrála Rose, se do filmu nevrátí, protože Rose nyní žije v New Yorku a v příběhu není pro její návrat místo. Herečka však prozradila, že bude mezi prvními na premiéře filmu. S filmem byl spojován i herec Dan Stevens, který po tři série ztvárňoval Matthewa Crawleyho. Fanoušci doufali v alespoň nějakou scénu, například flashback či halucinaci, ale bohužel se ničeho takového nedočkáme a herce ve filmu také neuvidíme. Posledním hercem, který byl dotázán ohledně návratu na Downton, je Ed Speleers, který ztvárňoval lokaje Jimmyho. I on oznámil, že se jeho postava nevrátí. Záhadou zůstává i to, zda se ve filmu dočkáme postav jako Lady Rosamund, pana Masona či doktora Clarksona, ale spíše to vypadá, že ne.

(Rose bohužel neuvidíme. Foto: ITV)

Seriál ale také přivítá několik nových tváří. Mezi nimi budou nejvýraznějšími herečky Imelda Staunton a Tuppence Middleton, o jejichž účasti jsme už psali dříve. U postavy Tuppence si dovolíme přidat jeden postřeh. Jelikož se její postava jmenuje Lucy Smithová, myslíte, že by mohla být něco do rodiny s Annou, která se za svobodna jmenovala také Smithová, nebo jde pouze o shodu jmen? Přece jen příjmení Smith bývá časté, ale na druhou stranu, proč této postavě nedali tvůrci nějaké jiné příjmení? Vždyť je z čeho vybírat.

(Bude mít Lucy něco společného s Annou?)

Co se týče dalších nových herců, víme o dalších sedmi. Královský pár Jiřího V. a Marii jsme v seriálu už viděli na konci čtvrté série, když byla Rose uvedena do společnosti, ale ve filmu je ztvární jiní herci, a to Simon Jones a Geraldine James. Jejich dceru princeznu Marii ztvární herečka Kate Phillips. Královského majordoma si zahraje David Haig a Philippe Spall se představí jako královský kuchař. Dalším obsazeným hercem je Stephen Campbell Moore, který se objeví jako kapitán Chetwode a posledním oznámeným je herec Max Brown, jehož jméno postavy zatím neznáme, ale dle traileru to vypadá, že bude členem královského služebnictva a potenciální romantickou známostí Thomase Barrowa.

(Děj se bude točit kolem příjezdu královské rodiny.)

Foto: Focus Features

Na které staré postavy se těšíte nejvíce? A na koho z nových herců jste zvědavi?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Na jaké staré a nové tváře se v pokračování můžete těšit?

Na jaké staré a nové tváře se v pokračování můžete těšit?

Do premiéry filmového pokračování Downton Abbey zbývá téměř týden a pokud vás zajímá, jaké nové postavy uvidíte a zda se do filmu vrátí všechny seriálové hlavní postavy, je tento článek pro vás.

Reklama

Nejoblíbenější členové služebnictva

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás