Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Natáčení šesté série bylo přerušeno kvůli hrozbě koronaviru

Natáčení šesté série bylo přerušeno kvůli hrozbě koronaviru

Natáčení šesté série bylo přerušeno kvůli hrozbě koronaviru

Mezi další seriály, jejichž natáčení bylo pozastaveno kvůli koronaviru, nyní patří i Fear the Walking Dead. Nikdo zatím netuší, kdy se bude pokračovat.

8 13
14.3.2020

Štáb seriálu Fear the Walking Dead se donedávna věnoval natáčení šesté série, pro kterou se záběry pořizují v Austinu v Texasu. Včera večer však bylo oznámeno, že se natáčení dočasně přerušuje kvůli hrozbě koronaviru, který aktuálně ohrožuje celý svět. Natáčení bylo pozastaveno z preventivních důvodů, nikdo ze štábu údajně není nakažen.

Natáčení šesté řady započalo na konci loňského listopadu, proto se dá říci, že se štáb nachází v pozdních fázích natáčení. Odhadem můžeme konstatovat, že je natočeno alespoň dvanáct epizod z celkových šestnácti. Natáčení bylo pozastaveno po dobu tří týdnů, paradoxně však někdy v průběhu příštího týdne měli mít štáb a herci jednotýdenní pauzu, po které by se opět vrhli na natáčení.


(Uvidíme, jak celá situace dopadne. Foto: AMC)

Nikdo zatím netuší, jak toto přerušení zasáhne do premiér jednotlivých dílů, ale pokud natáčení bude stát skutečně jen tři týdny, tak by to nemělo nic ovlivnit, popřípadě se dočkáme nějaké pauzy. Paradoxní však je, že jsme se letos neměli dočkat žádné pauzy mezi epizodami, všech šestnáct dílů mělo být odvysíláno v pravidelném týdenním intervalu.

Jak podle vás ovlivní toto přerušení premiéry jednotlivých epizod?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

ori

Dúfam že sa to rýchlo preženie a že nikto z hercov neochorie, z Fearu ani z TWD.

redaktor
14.3.2020 | 14:16:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Chyby páté série

Pátá řada seriálu Fear the Walking Dead se nedočkala moc dobrých ohlasů ze strany fanoušků. V následujícím článku se můžete podívat na to, které faktory za to zřejmě mohou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás