For All Mankind
92/100 - 57×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
5 sezón | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Coral Peña, Olivia Trujillo (Aleida Rosales), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Chris Bauer (Deke Slayton), Daniel David Stewart (Nick Corrado), Robert Bailey Jr. (William Tyler)

Diskuze: Aktuální epizoda

Zde můžete diskutovat o nejnovější epizodě.

tominotomino

Tak jaké máte teorie o přistání na Marsu? Podle nějakých záběrů z traileru jsem si tak trochu vydedukoval, že na povrchu možná bude první Helios a NASA a Sověti tam nakonec přistanou spolu, ale budou mít nějaké problémy (v traileru třeba šlo vidět, že astronauti Heliosu pomáhají těm sovětským) a všichni pak budou žít pospolu v zařízeních Heliosu a budou se muset naučit spolupracovat. V traileru taky někde byli v nějakém vnitřním prostoru spolu Ed a Kelly a tipuju si, že se něco vyvrbí i mezi Kelly a tím Sovětem, co s ní mluvil rádiem.

webmaster
2.7.2022 | 23:01:49


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Vrhněte se do nového milénia: 1996-2001

Hned na začátku prvního dílu čtvrté řady můžeme opět očekávat zkratkovité shrnutí událostí, které se odehrály během časového skoku do nového milénia. Avšak už nyní si můžete s námi podrobně projít důležité události, které se odehrály v letech 1996 až 2001.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama