For All Mankind
91/100 - 47×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

S03E10: Stranger in a Strange Land

S03E10: Stranger in a Strange Land

Posádka na Marsu řeší, jak zachránit život jednoho z nich.

12.8.2022
1 hodina 22 minut

Základní info:

Režie: Craig Zisk
Scénář: Matt Wolpert Ben Nedivi

Hrají: Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Wilson), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Sonya Walger (Molly Cobb), Meghan Leathers (Pam Horton), Noah Harpster (Bill Strausser), David R. Chandler (Jimmy Stevens), Piotr Adamczyk (Sergei Orestovich Nikulov), Alexander Sokovikov (Rolan Efimovitch Baranov), Robert Bailey, Jr. (William Tyler), Lev Gorn (Grigory Kuznetsov), Vera Cherny (Lenara Catiche), Goran Ivanovski (Dimitri Mayakovsky), Anne Beyer (Louisa Mueller), Teya Patt (Emma Jorgens), Zac Titus (Charlez Bernitz), Taylor Dearden (Sunny Hall), Randy Oglesby (Jim Bragg), Jessica Tuck (Christine Francis), Sahana Srinivasan (Nuri Prabakar), Madeline Bertani (Amber Stevens), Jorge Diaz (Victor Diaz), Amol Shah (Adarsh Sethi), Nick Boraine (Lars Hagstrom), C.S. Lee (Lee Jung-Gil), Mandy Levin (Sandy Bostik), Tiago Martinez Castillo (Javier Diaz),…

Foto: AppleHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Cocafull

Naprosto luxusní až teda na dvě věci za mě. Vystřelit takhle někoho do vesmíru… no nevím. A síla te bomby mi taky nevychází :-D ale naprostá spokojenost!

18.8.2022 | 13:33:39
igwar

Skvel finále. FAM je jeden z najlepších, ak nie aj najlepšejší seriál z tých, ktoré sa aktuálne vysielajú. Aj tak ma najviac dostala tá posledná scéna, keď Margo vstala a odhrnula záves a vysvitlo, kde je. To bola posledná vec, ktorú som od nej čakal. Molly Cobb a jej návrat do JSC tiež potešil.

13.8.2022 | 13:45:11
tominotomino

Bylo mi jasné, že pro nějaké postavy ze staré gardy to bude konečná, ale Karen mi bude moc chybět. Tušil jsem, že když se všichni tři Baldwinovi ocitli v ohrožení života, jeden bude muset z kola ven. Hádám, že Kelly bude mít dceru Alexandru Karen Baldwinovou (či Karen Alexandru).

webmaster
12.8.2022 | 22:51:54
Atlantis

Tak tenhle díl naprosto super, jen teda taková drobnost – ta bomba utrhne i železobetonové patro XY poschodí nad zemí, ale dveře do té místnosti zůstanou v pohodě? :D Už se nemůžu dočkat další série…

12.8.2022 | 21:35:40
Orchoose

Such a good show.

12.8.2022 | 17:28:44
Raiden123

Ha… ako vsetkych oklamali… nezname boty s traileru na tretiu seriu patrili Taikonautovi s korei,lebo tam bol prvy …

Kelly to ako tak prezila i s babom,slava… ale fakt mala na male a este ten spuosob,ako ju dopravili na orbit,to mi pripomenulo film martan s Matom Damonom,myslim?Sko­ro ciste sialenstvo. Som zvedavy ako zakomponuju taikonauta do svojej party,asi sa nauci i anglicky,Mal by sa volat Lee,co je trosku vtipne,lebo ten herec sa tak vola i naozaj. A Ed? je asi nadcasova postava. Ale ta bomba u nasa bola drsne kafe. :-/ Podobna udalost s bombou sa stala i naozaj u nasa,len to nevybuchlo,nejaky cas to bolo utajnene.

Tak ak sa podari dalsia seria,bude/je tam casovy skok s roku 1995 na 2003 a nejaky cas,zas nebude vela dobrych serialov v dohlade,kym nepride pokracovanie.

12.8.2022 | 16:11:46
Kothy

Tohle sem necekal. Uz at je dalsi serie!

12.8.2022 | 13:56:09

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama