Friends (Přátelé)
95/100 - 619×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC, HBO Max | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Matthew Perry (Chandler Bing), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), James Michael Tyler (Gunther), Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Paul Rudd (Mike Hannigan), Jane Sibbett (Carol Willick), Helen Baxendale (Emily Waltham), Jessica Hecht (Susan Bunch), Tom Selleck (Richard Burke)

Herci z Přátel na Emmy nevzdali hold Perrymu, protože jeho smrt je stále čerstvá

Herci z Přátel na Emmy nevzdali hold Perrymu, protože jeho smrt je stále čerstvá

Součástí předávacího ceremoniálu televizních cen Emmy byla jako každý rok sekvence, která vzdávala hold tvůrcům a hercům, kteří nás v uplynulém roce opustili. Letošní ceremoniál tak zahrnoval i vzpomínku na Matthewa Perryho, seriálového Chandlera Binga, který zemřel 28. října.

3 0
22.1.2024

Producenti předávání cen Emmy Jesse Collins a Jeannae Rouzan-Clay v interview prozradili, že se uvažovalo, že by se zbývající pětice přátel Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc a David Schwimmer u příležitosti vzpomínek na herce v průběhu předávání Emmy sešli.

Takhle se na cenách Emmy na Perryho vzpomínalo (Foto: Fox)

“Ze začátku jsme o tom mluvili,” prozradil Collins. “Ale dokážu si představit, z jejich strany, že stále oplakávají někoho, kdo jim byl stále velmi blízký. Nemohu za ně mluvit, ale musíme respektovat, že byl jako člen jejich rodiny. Bylo by to tak pravděpodobně příliš brzy,” uzavřel spekulace nad otázkou, proč herci z Přátel během ceremoniálu na Perryho nezavzpomínali.

Zdroj: People.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů