Friends (Přátelé)
95/100 - 619×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC, HBO Max | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Matthew Perry (Chandler Bing), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), James Michael Tyler (Gunther), Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Paul Rudd (Mike Hannigan), Jane Sibbett (Carol Willick), Helen Baxendale (Emily Waltham), Jessica Hecht (Susan Bunch), Tom Selleck (Richard Burke)

Jack Geller

Jack Geller

Otec Rosse a Monicy, který má smysl pro humor.

Sezóny 10
1994 - 2003

Jack Geller je manželem Judy Geller a otcem Rosse a Monicy. Je především pyšný na svého syna a na to, co ve svém životě dokázal. Často své děti navštěvuje a zajímá se o to, jak se jim vede. I když je Ross několikrát rozvedený, tak u něj nijak neklesl.

(Jack na návštěvě u Monicy a Rachel. Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Jack je dobrý svými poznámkami a to jak dáva před Monicou najevo že Ross je jeho oblíbenec.

redaktor
4.9.2018 | 17:51:39

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů