Friends (Přátelé)
95/100 - 619×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC, HBO Max | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Matthew Perry (Chandler Bing), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), James Michael Tyler (Gunther), Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Paul Rudd (Mike Hannigan), Jane Sibbett (Carol Willick), Helen Baxendale (Emily Waltham), Jessica Hecht (Susan Bunch), Tom Selleck (Richard Burke)

Janice Hosenstein

Janice Hosenstein

Chandlerova přítelkyně, která je známa svým křiklavým hlasem.

Sezóny 10
1994 - 2004

Nějakou dobu působí Janice jako žena, která má být Chandlerovou osudovou láskou, ale tou se nakonec stane jiná. Když zrovna nechodí s Chandlerem, tak na ni Přátelé narazí čirou náhodou. Pověstná je především díky svému hlasu a frázi: „Ach můj Bože!“

(Ach můj Bože! Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

ujeta :D

14.4.2021 | 14:00:02
anicca

Janice je absolútne legendárna, keď sa povie „Priatelia“ stavím sa, že mnohí si spomenú práve na nu

3.1.2019 | 12:06:41
Jiri007

Janice byla pro mě nejvtipnější vedlejší postavou, a hlavně bylo zabavné jak se s Chandlerem pořad rozchazeli a schazeli, a to její Ach můj Bože! byly ze všeho nejlepší.

redaktor
4.9.2018 | 20:33:30

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů