Friends (Přátelé)
95/100 - 617×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC, HBO Max | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Matthew Perry (Chandler Bing), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), James Michael Tyler (Gunther), Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Paul Rudd (Mike Hannigan), Jane Sibbett (Carol Willick), Helen Baxendale (Emily Waltham), Jessica Hecht (Susan Bunch), Tom Selleck (Richard Burke)

Carol Willick

Carol Willick

Rossova první manželka, která je ve skutečnosti lesbička.

Sezóny 7
1994 - 2001

Carol a Ross spolu vedli poměrně klidné manželství, ale po několika letech se Carol rozhodla pro rozvod, a to kvůli tomu, že zjistila, že je lesbička. Toto manželství však Rossovi přineslo něco důležitého – v době, kdy se rozváděl, byla Carol těhotná, a proto mu porodila jeho první dítě, Bena. O toho se Carol začala starat se svou přítelkyní Susan, přičemž Ross jim s výchovou patřičně pomáhal.

(I když se Carol a Ross rozvedli, tak spolu udržovali přátelský vztah i nadále. Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama