Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

Zdenek0000

#2559 Khardoom: Strašně moc. Možná nejvíc epický souboj vůbec. :D

1.6.2014 | 18:46:41
blacken

#2555 Eddard1: To zrovna ne, ale nějakej způsob se najít určitě dal. Vždyť ona by seděla i na svatbě a koukala, kdyby ji odtud Malíček nedostal. Pro mě je to marná postava hlavně od svatby s Tyrionem – jak na ni nedosáhl s pláštěm a ona tam jen tak stála a málem by ji nenapadlo se sehnout. Prostě chápu, že pro čtenáře, kteří ví, co s ní bude dál, asi význam má. Pro mě, jako pro pouhého diváka, je tam otravná. Toť vše :-D

#2563 pajajs #2564 Zdenek0000 #2565 Zdenek0000 #2567 Eddard1
1.6.2014 | 19:24:00
pajajs

#2562 blacken: Za všechno si může sama.. Malíček jí nabízel aby jela s ním. Den nato se dozví o Tyrionovi a je v ****

#2566 Eddard1
1.6.2014 | 19:32:10
Zdenek0000

#2562 blacken: Sansa nepoklekla, protože jí to její hrdost nedovolila. V seriál uto samozřejmě poznat neni a taky bych nadával, že je úplně blbá. V knížce si v duchu řikala, že se neohne, jinak by ji to strašně ponížilo, tak raději nechala ponížit Tyriona

1.6.2014 | 20:21:58
Zdenek0000

#2562 blacken: Sansa nepoklekla, protože jí to její hrdost nedovolila. V seriál uto samozřejmě poznat neni a taky bych nadával, že je úplně blbá. V knížce si v duchu řikala, že se neohne, jinak by ji to strašně ponížilo, tak raději nechala ponížit Tyriona

1.6.2014 | 20:22:01
Eddard1

#2563 pajajs: Asi jsi zapomněl, že měla příslib manželství s Lorasem a odjezd do Vysoké Zahrady. Tak pozor na polopravdy horší jak lež

1.6.2014 | 22:54:40
Eddard1

#2562 blacken: Ty sám jsi marný hňup. Nedělej tady ze sebe hrdinu, že by jsi přesně věděl co udělat.. V knize je to totiž podáno jinak..Ne že by snad věděla že bude král zabit,ale bylo v plánu utéct a myslím že zmizela dříve jak byl král otráven.

1.6.2014 | 23:05:33
Pouty

Už jen pár hodin!!!

„I am Oberyn Martell, a prince of Dorne, Princess Elia was my sister; Elia Martell, Princess of Dorne,You raped her. You murdered her. You killed her children. Now say her name.“

1.6.2014 | 23:11:15
Wolfinator1

I když jsem věděl co příjde, tak stejně ten souboj ty vole takovej tanec nádhernej okolo , prostě koncert.

a nakonec rozmáčklá hlava no fuj chudák, až se ve mě dítě hnulo :D:D !

2.6.2014 | 7:18:48
Smooth

Tak jak se vám líbil souboj Hory se Zmijí? Jsem rád že to vzali podle knihy a to jak s Oberynovým monolgem alá Indigo Montoya, tak s závěrečným .. http://img3.hungertv.com/…-518x470.jpg … jen mi chyběl nějaký ten rozseklý civilista od Hory během souboje a nejsem si jistý, jestli nepozměnili ještě jeden malý, nepatrný ale podstatný detail ;) A nejlepší byla stejně scéna se smějící se Aryou :)

2.6.2014 | 7:21:31
Pouty

No říkal jsem si, že vydržím a počkám na titulky ale to se nedá :D

2.6.2014 | 7:33:38
kujulu

Tak a Arya ma o jedno jmeno na seznamu min. Ale ten konec byl hodne brutalni i na standarty Game of thrones.

2.6.2014 | 8:22:57
Smooth

BTW krom podobnosti monologu Oberyna s Indigo Montoyou z Princess Bride, tak komu se ještě vybavila podobnost dialogu Roose a Ramseye s scénou ze Stardust http://www.youtube.com/watch?… 0:45 ?? :)

#2576 T.T
2.6.2014 | 8:32:28
Smooth

Jediné, co té porážce chybělo, bylo, aby se Hora nakonec vítězně zvedla ze země…

2.6.2014 | 8:50:45
Pouty

V knize to byl taky maras, ale ten konec…OMG Už bylo rozhodnuto a on udělá takovou chybu :/ Díky Georgi :D

2.6.2014 | 8:54:31
T.T

#2573 Smooth: Stardust! Vidíš to, tohle je pro mě nej film všech dob, a nevzpomněl jsem si na něj. Dobrý postřeh :)

2.6.2014 | 9:00:06
ZouZoja

Miluju Sansu. Pro ty, co pořád říkají, jaká je to hlupačka a nechá s sebou jenom vláčet, konečně důkaz toho, že není taková naivka. ;-)

2.6.2014 | 9:13:28
ZouZoja

A vím, že oproti knize tohle docela změnili, ale mně se to líbí. Podle mě jedna z nejlepších změn, co kdy udělali.

2.6.2014 | 9:15:10
Menec

Souboj Zmije s Horou byla jedna ze scén, kterou mohli HBO oproti knize alespoň trochu pozměnit. Ten konec byl fakt jako dost drastickej…

#2580 Pouty
2.6.2014 | 9:52:10
Pouty

#2579 Menec: No ale prostě takový byl, aspoň tam nedali toho chlapce co mu Hora usekl ruku a pak hlavu. Ale stejně i při čtení jsem si říkal tvle to muselo vypadat, no a jak jsem se dneska podíval, tak jsem myslel že se pozvracím, mazec no. Smrt teto postavy mě neskutečně sere, ale zase díky jeho smrti se zase stane hodně zajímavých věcí :) Aspon, že to Hora taky schytal a aspon častečně se Oberyn dočkal své pomsty :)

#2583 Smooth #2626 Menec
2.6.2014 | 10:07:55


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama