Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

steew

Jako skvělá epizoda, knihy jsem nečetl, ale tohle bylo supr. Btw, podle toho co jsem tu pročetl, tak chystá lid Oberyna zaútočit na Lannistery po tomhle přiznání a jeho smrti ?

#2622 kiso1561
2.6.2014 | 17:03:27
kiso1561

#2621 steew: Nie, ale len tak to určite nenechajú, hlavne Oberynove dcéry, ktoré sa objavia v piatej sérii.

2.6.2014 | 17:06:26
Julka

Nemůžu ani dejchat… tohle… ne.....!! Prostě ne! Panebože… Chudák Oberyn, jeden z mých top postav a prostě … chápu, že po tolika letech chtěl přiznání a pořádnou pomstu, ale … ugh … nemám slov.

2.6.2014 | 17:13:22
pajajs

#2620 garvon: Na co potřeboval jeho přiznání, když sám věděl že to byl on…

#2627 garvon
2.6.2014 | 17:23:57
nevermore

Než začnu rád bych podotknul, že nějsem žádnej hejtr, trůny mam hodně rád, ale já fakt nevim, čim dál to zabíjí ty postavy tak tim víc mě přechází chuť na to koukat. Ani to nemusí bejt moje oblíbený postavy, ale stejně. Jsou to ty postavy co dělají ten příběh a to jejich likvidování už mi přijde trochu otravný. Jestli zabijou Theona tak jsem sám zvědavej jestli to ještě překousnu.

#2628 T.T
2.6.2014 | 17:25:28
Menec

#2580 Pouty: Jo chápu, že kvůli dalšímu vývoji v příběhu umřít musel, ale ten způsob… někteří lidi na to prostě nemají žaludek. Nějaký podříznutý hrdla nebo otrávení princátka na svatbách jsou oproti tomuhle kreslený pohádky pro děti :-) Jinak ale překrásný souboj, to se musí nechat.

2.6.2014 | 17:29:17
garvon

#2624 pajajs: Protoze chtel, aby vsichni v Dorne vedeli kdo to udelal a taky, ze za to muze Tywin, ktery Horovi velel.

#2630 Engeneer
2.6.2014 | 17:32:42
T.T

#2625 nevermore: Určitě je tady možnost vrátit se k nereálným pohádkám ;) Ty smrti postav nejsou vůbec zbytečné, vždycky se tím spustí nějaká událost. A asi myslíš Tyriona, ne Theona – zřejmě ti na těch postavách zas tak moc nezáleží :P

#2631 nevermore
2.6.2014 | 17:36:46
YgritteAnna

Tak já se přidávám k těm, kteří četli knihu, na souboj se těšili, a pak měli co dělat, aby neohodili počítač obědem. To bylo sakra maso. Ale super bylo sledovat ty ostatní postavy, jak to každá prožívá jinak (a Tyrion v závěru nádhera). Ramsayho mám čím dál radši, malej psychoušskej hajzlík. Sansa překvapila, ty šaty jí děsně sekly. Aryin smích paráda. A dojemná byla i scéna, kdy Ygritte najde Fialku, nechá ji žít, a pak je střih na plačícího Sama (=fakt se těším na bitvu). Joraha je mi upřímně líto, je to moje oblíbená postava. Btw, po dlouhé době jsem měla pocit, že Emilia Clarke hraje (pečlivě skrývané emoce). A epizodka Missandei a Grey Worm mi nijak nevadila, to by bylo, aby v nějaké epizodě nebyly vidět prsa. A aspoň někdo má jakž takž štěstí. Rozhovor s Jaimem mi přišel nadbytečný.

2.6.2014 | 17:56:20
Engeneer

#2627 garvon: Ale to už všichni dávno věděli, dokonce za to dostal Hora od Roberta amnestii, že to byl „čin za války“

2.6.2014 | 18:07:43
nevermore

#2628 T.T: Ne, myslim určitě Theona. Hodně lidí ho nemá rádo ale mě přijde úplně skvělej. Ale tuhle debatu radši začínat nebudu, to by bylo na hodně dlouho. ;) K pohádkám se určitě vracet nebudu, protože jsem u nich nikdy nebyl, dycky mi byly dobrý konce proti srsti. S těma postavama máš pravdu, Oberyn je v podstatě první kdo mi vadil, že umřel. Všichni oplakávali Neda, Droga, Robba, Renlyho… ale mě se to skoro nedotklo. Je mi jasný, že málokterá smrt je zbytečná a obzvláště ta Oberynovo bude mít dopad na hodně věcí, ale prostě je ho hrozná škoda. Bezpochyby nejvíc nevyužitá postava.

#2632 Eddard1
2.6.2014 | 18:13:27
Eddard1

#2631 nevermore: Theon:Podle mě je to jedna z nejlépe zahraných postav. A o Theona(Smra­ďocha) se bát nemusíš pokud se budou držet knih co zatím vyšli.

#2656 T.T
2.6.2014 | 18:23:59
cagedanimal

Souboj natočenej báječně, ale jako řada jinejch, i já jsem z něj maličko vykolejenej. Dopředu jsem věděl, jak dopadne, do nejmenšího detailu, a přesto se mnou ohavnost zpracování vyloženě otřásla. Už jsem viděl kdeco a nemyslim si, že bych byl právě cíťa, ale tentokrát mám pocit, že tvůrci GoT zašli až moc daleko. Co snese papír, nemusí snést film. To by ale nebylo to hlavní. Pro mě je prostě opravdu málo uvěřitelný, že by se Oberyn, kterej se nejspíš takhle bojovat nenaučil ve válkách s hadrovejma panákama, zachoval jako úplnej imbecil a stoupnul si hned vedle Hory, aniž by se proti případnýmu útoku jistil třeba kopím namířeným na jeho krk. O to větší hloupost, když člověk uváží, že Hora neměl vůbec žádnou motivaci se přiznávat. Dopřeje Oberynovi satisfakci a odměnou mu bude co? Odklad smrti o deset vteřin? Takhle tupej není ani Hora. Vyústění souboje úplně čpí záměrem přichystat další velkej zvrat a cesta k němu je naprosto nezvládnutá, nemůžu si pomoct. Emoce, víno, pýcha, nic z toho tomu na nesmyslnosti neubere dost. GoT se mi tim trochu zprotivila. Náladu mi aspoň spravila Arya a její výsměch, kterej jsem si pustil třikrát a pokaždý jsem se musel sám dát do smíchu.

#2640 xDzambar
2.6.2014 | 18:26:14
Zdenek0000

Jen se zeptám. Jsem jediný, komu to rozmáčknutí hlavy nevadilo a užíval si to? Ano Oberyna je obrovská škoda ale scéna se mi strašně moc líbila :D možná drsný ale líbila

#2636 Eddard1 #2638 zelinho
2.6.2014 | 18:32:57
Zdenek0000

Jinak k tý Sanse, možná mi unikl nějaký článek. To měla paruku nebo jí to opravdu nabarvili?

#2639 zelinho #2655 T.T
2.6.2014 | 18:38:02
Eddard1

#2634 Zdenek0000: mě to taky nevadilo

2.6.2014 | 18:38:32
borak

Kdyby se nic nestalo, tak zase všichni nadávají jaká to byla nuda :D. Dnešní díl hodnotím 110%.

2.6.2014 | 18:39:46
zelinho

#2634 Zdenek0000: tady je někdo malej zvrhlík :D… mně přišla až moc drsná… i pro tenhle seriál, kde střeva, jazyky a penisy lítaj od těl, hrdla se řežou častějc než chleba a mrtvol je víc, než nahých ňader (což je co říct)… ale takováhle smrt a ještě takhle poměrně detailně zobrazená… myslim, že to překročilo nějakou neviditelnou mez únostnosti…

#2641 Zdenek0000
2.6.2014 | 18:45:36
zelinho

#2635 Zdenek0000: prý to má opravdu nabarvený…

jinak k předchozímu komentu… GOT se mi strašně líbí jako seriál a uplně ho zbožňuju a chápu, že Oberynova smrt tam musela být, ale mohli to natočit trošku víc decentně a nedělat HD makro rozteklýho mozku…

2.6.2014 | 18:47:45
xDzambar

#2633 cagedanimal: Já myslim, že tohle je klasická soubojová zápletka… prostě byl unešenej a nadšenej z vítězství (od začátku o něm nepochyboval) a tu situaci podcenil, protože hora ležel skolenej jako balvan a nejevil už skoro žádné známky života… na tohle se zkrátka hodí klasický přísloví – neříkej hop, dokud nepřeskočíš

#2643 Nerro
2.6.2014 | 18:48:02


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama