Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

zelinho

#2659 Ančisa: tak z konce dílu neni jasný, jestli Hora zemřel… je „jen“ pobodanej, ale ještě se nezdál mrtvej… proto Tyriona odsoudili…

2.6.2014 | 20:42:22
ivsti

otázka pre čitateľov

bude pomsta od Martellov? ako som na fóre čítal, Oberyn ma deti ktoré budú v 5 sérii, aké je ich postavenie v knihe ? dik

#2664 zelinho
2.6.2014 | 20:43:12
zelinho

#2660 tap: třeba v knize mě osobně Oberyn nějak extra nenadchnul a bral jsem ho spíš jako uplně vedlejší postavu, která neni moc zajímavá… ale po výkonu Pedra Pascala byl v seriálu jedním z nejoblíbenějších…

2.6.2014 | 20:44:00
zelinho

#2662 ivsti:

pokud si dobře pamatuju, tak jeho dcery se šikujou a chtěj ho pomstít, ale jeho bratr Doran, který vládne si nechce lajznout rozpoutání války a uvězní je ve Slunečním oštěpu…

2.6.2014 | 20:45:54
pajajs

Oberyn má po Dorne tolik dětí, že by to převýšilo armádu Lannisteru :D

2.6.2014 | 20:50:51
Offak

Také mám otázku pro čtenáře

kdy má zabít Tyrion Tywina? Stihne to uz v této serii? Nevíte? A jak se to stane? Nebo spise jak se mu to povede? Mhol by to nekdo lehce rozepsat pri chvilce?

#2667 zelinho #2668 Rudla333
2.6.2014 | 20:56:59
zelinho

#2666 Offak:

teoreticky by ho měl zabít už v týhle serii… teď bude uvězněn v černých celách, ale jaime s varysem ho osvoboděj a varys ho vede tajnýma chodbama pryč z kings landing… po cestě se dostanou k tajnýmu vchodu do pobočníkovy věže, tyrion si tam zaskočí a zastřelí tywina kuší, když je na kadiboudě… najde tam i shae a uškrtí jí řetízkem pobočníka krále… pak se vrátí za varysem a pláchne za úzké moře…

#2709 Smooth
2.6.2014 | 21:03:13
Rudla333

#2666 Offak: Nečtěte, pokud za sebou nemáte celou Bouři mečů!

No Tyrion je odsouzen k smrti, ale Jaime a Varys ho pustí, načež má odplout na Essos. Jenže když mu Jaime řekne jedno malé tajemství, Tyrion se rozzuří a jde do otcových komnat, kde najde Shae- uškrtí ji. Potom vezme kuši a najde Tywina, jak kadí :D Po krátkém rozhovoru ho zastřelí a odpluje do Essosu. A určitě to bude v této sérii.

#2709 Smooth
2.6.2014 | 21:04:45
Pajin

V knížce Oberyn zas takový sympaťák nebyl, hraného je ale vážně škoda ;-)

2.6.2014 | 21:08:16
Rudla333

Otázka pro čtenáře :) Co podle vás bude finálovou scénou této série? Možností je dost :)

Tywin na záchodě, Kamenosrdce, zavření draků, Tříoká vrána, zvolení lorda velitele, odjezd do Braavosu., nebo se třeba vrátíme k tomu týpkovi na konci S4E4 :D

#2672 badyvlasim #2674 pajajs
2.6.2014 | 21:08:17
Markoman96

#2658 kiso1561: Walking dead sleduju právě teď a musím říct, že takový hnusný pocit jsem teda nikdy neměl, jako když jsem dosledoval teď GoT. U Walkers je to prostě normální, ale u člověka… no fujko.

2.6.2014 | 21:09:39
badyvlasim

#2670 Rudla333: ty prvni dve udalosti, mozna jen ta prvni.

2.6.2014 | 21:10:25
kesuaus

Toto bolo tak nenormalne emotivne ta scena …tak kurevsky zakerne od tej hory … oberyn ho totalne zničil hora sa k nemu ani nepribližila jedine čo hora ma je silu oberyn bol obratny a proste uplne by ho b pohodicke zabil keby teda neurobil jeho osudnu chybu …každopadne toto bolo pre mna horšie ako Red Wedding … horšie ako poprava Neda toto bola najhoršia čast serialu proste ako mu pučil oči a hovoril čo všetko sprail a oberyn tak nehorazne krical … Oberyn musel umierat nielen v bolestiach ale aj v mišlienke že vôbec nikoho nepomstil on bol taka dobra postava . Mislim si že ak by tam bol o seriu dlhšie bol by popularnejsi než tyrion.. Proste ma sere ze tvorci do poslednej chvile ma nechaly si misliet že to vyhrava a že to vlastne vhral ma svoju pomstu …Po pozreti epizody my jeblo v hlave a o 17:00 som išiel v daždi na turu do hory (2 hodinova tura na skaly) len aby som sa ukludnil.. nikdy predtim so msnad any na ture nebol vratil som sa teraz o 21:00. Preklinam toho sadistickeho psychopata GRRM…

#2692 luciasce
2.6.2014 | 21:11:26
pajajs

#2670 Rudla333: Myslím, že to bude Stoneheart a nebo tříoká vrána ;)

#2675 Markoman96 #2676 ZouZoja
2.6.2014 | 21:11:42
Markoman96

#2674 pajajs: Tříoká vrána… však už tomu napovídá název 10. epizody.

2.6.2014 | 21:17:50
ZouZoja

#2674 pajajs:

Já myslím, že Stoneheart, to je takový ten správný wtf moment. Tříoká vrána nikoho zas až tak neohromí. Ale když se tam objeví stará známá, kterou už nikdo nečeká… Jestli tam ta scéna nebude tak budu vážně zklamaná. Ale štve mě, že to vypadá, že mají v úmyslu odhalit ji prostřednictvím Brienne. Líbilo by se mi, kdyby to bylo tak, jako v knize. Nejdřív Freyové, pak teprve Brienne.

2.6.2014 | 21:25:07
Offak

A co s tou tříokou vránou? Napište kdyztak do spoileru, jsem nectenar, ale spoilery mi nevadí :-)

2.6.2014 | 21:26:00
NeviditelnyCernousek

uvědomte si, kdo všechno je „Children“ ze současných postav :)

a samozřejmě i z těch budoucích

jo a používejte spoiler tag, fakt to není těžké, i Hodor by to pochopil!

#2697 Oveckoun
2.6.2014 | 21:26:25
Tull

Sansa právě začala s vlastní hrou o trůny… :D Výborná přidaná broučí scéna. Jen škoda Oberyna. Nemusel skončit jako ten brouk, tomu jsem fandila (hlavně dokonalému přízvuku:))). A ze scény Dany a Joraha mi běhal mráz po zádech… Skoro stejně smutné jako Drogova smrt. :/

2.6.2014 | 21:26:32
Borealis

Tento diel bol predvídatelnejší než dráha padajúceho hovna, otázka pre čitatelov a tých, ktorý videli aktuálny diel: Na čo tolko grcania okolo horkej kaše ako sa Oberyn pomstí a tolkého vyvyšovania jeho rodu a Dorne keď skončil takto pekne? Btw lietal tam jak šarkan zo Star Wars a podkopol ho jako keby mal na nohách korčule, no a tie zuby vyplul jako keby ho trafila 100 tonová letiaca gula a nie facka od prasaťa čo jedáva múku s cukrom, takže…takže tak

2.6.2014 | 21:34:49


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama