Game of Thrones (Hra o trůny) Deset věcí, které by se mohly stát v sedmé sérii

Deset věcí, které by se mohly stát v sedmé sérii

Deset věcí, které by se mohly stát v sedmé sérii

Sedmá řada seriálu Game of Thrones nás čeká ještě za hodně dlouhou dobu, ale to nic nemění na tom, že bychom si nemohli představit deset věcí, kterých bychom se v ní mohli dočkat.


48 0
13.9.2016

1. Jon Sníh si vezme Sansu Stark

Původně by byla tato myšlenka zavržena, ale s faktem, že Jon a Sansa jsou ve skutečnosti bratrancem a sestřenicí, se tato věc začíná pomalu rýsovat. Sansa má nárok na Zimohrad a Jon zase na Železný trůn, což znamená, že by společně mohli kontrolovat Sedm království, a ještě k tomu by byli jedna rodina. Jejich vztah by však byl spíše politický než romantický.

2. Jon Sníh si vezme Daenerys Targaryen

Tato možnost Jonova sňatku je pravděpodobnější. Daenerys je Jonova teta a v targaryenské historii byli rodinné sňatky velmi časté, takže by na tom nebylo nic „divného“. Tahle dvojice by měla bezkonkurenční nárok na Železný trůn. Jon by jí mohl s dobytím Železného trůnu pomoci, kdyby vedl svou severskou armádu po jejím boku, zatímco by ona vedla své Dothraky (představte si to, Dothrakové a divocí bojují na stejné straně).


3. Jon se dozví o svých pravých rodičích

Až by se Bran dostal za Zeď, tak by jednoduše mohl z Černého hradu poslat dopis do Zimohradu se vzkazem: „Čau, Jone, jsem naživu. Teď je ze mě čaroděj. Poflakuju se tu s Eddem a, mimochodem, jsi Targaryen, který má nárok na Železný trůn. P.S. Benjen tě zdraví.“ Samozřejmě, tak by to to Bran neudělal. Pokud by mu to měl říct, tak to udělá z očí do očí. Problémem však je, jak to vysvětlí zbytku Západozemí? Howland Reed je jediným mužem, který by tuto věc mohl potvrdit, protože byl tehdy u Věže radosti, kde se malý Jon narodil.

4. Dany se vylodí v Dorne, ze kterého si udělá svou základnu 

Dany pravděpodobně nepopluje přímo do Králova přístaviště. Poslední, kdo tak učinil, byl Stannis Baratheon. Všichni víme, jak v bitvě o Černovodu dopadl. Zároveň boj mezi Dany a Cersei by tak nastal moc brzy. Chceme přeci vidět, jak Cersei Šílená královna vládne. Dany se proto pravděpodobně vylodí v Dorne, kde jsou její spojenkyně Ellaria Písek a Olenna Tyrell. Menší komplikace můžou nastat u Tyriona, který by Ellarii nemusel mít rád za to, co udělala jeho neteři Myrcelle. Nebo by také mohl mít problém s tím, že Olenna způsobila jeho zatčení tím, že otrávila Joffreyho.

5. Euron spojí své síly s Cersei

Euron Greyjoy bude v následující válce divokou kartou. Je možné, že na něj Dany narazí už během cesty do Západozemí, kde by jí mohl Euron způsobit velké problémy. Nebo si Euron uvědomí, že proti jejím Neposkvrněným, Dothrakům a drakům nemá šanci, a tak se jí vyhne a popluje do Králova přístaviště, kde spojí své síly s Cersei.

6. Jaime bude muset zabít někoho, koho má rád

Jaime Lannister má před sebou těžkou cestu. Cersei je jeho velkou životní láskou, ale ta se právě nachází na čím dál více zničující cestě. Nyní má moc, kdy může tyto zničující choutky více rozvíjet. Jaimeho bratr Tyrion je na Danyině straně a jeho přítelkyně Brienne z Tarthu je zas na straně Starků. Jsou tu tedy tři osoby, které má rád, ale minimálně proti jedné bude muset bojovat. „Věci, které dělám pro lásku,“ řekl Jaime v první epizodě první řady. Přesně tak, Jaime bude muset zabít někoho ze svých bližních, tedy pokud to neschytá jako první.

7. Arya se vrátí na Zimohrad

Teď, když nám Arya ukázala na Walderu Freyovi, jak umí zabíjet, se určitě dozvěděla o tom, že Jon a Sansa získali kontrolu nad svým domovem. Kam nyní Arya půjde? Na Sever, nebo do Králova přístaviště, kde na ni čekají její další oběti Gregor Clegane a Cersei Lannister? Jeden by čekal, že se konečně vrátí domů (představte si ten emotivní návrat podobný setkání mezi Jonem a Sansou), ale je možné, že se raději vydá vykonat svou pomstu.

8. Melisandra se vrátí na Černý hrad

Rudá kněžka je opravdovou záhadou. Jejím cílem bylo pomoci lidem se připravit na velkou válku proti Nočnímu králi, ale Jon Sníh ji poslal pryč na jih. Je tedy možné, že se objeví v Králově přístavišti nebo v Dorne. Zároveň se nepředpokládá, že oživí Catelyn Stark, to by už k ničemu nevedlo. Ale je tu také možnost, že odmítne poslechnout Jonův příkaz a vydá se na sever k Noční hlídce, kde by mohla ostatní připravovat na velkou bitvu.

9. Arya zabije Melisandru

Melisandra je konec konců na Aryině seznamu. Pamatujete si, co Melisandra naposledy řekla Arye? Řekla jí, že se ještě setkají. Někdo by nemusel její slova brát vážně, ale už několikrát se ukázalo, že Melisandra má ve svých „tajemných řečech“ pravdu.

10. Dojde ke zboření Zdi

Díky Benjenovi, a nejenom díky němu, víme, že bílí chodci nemohou jít na jih, protože jim v cestě nezavazí Zeď, ale magie, díky které Zeď vznikla. Je tedy jasné, že k tomu, aby mrtví svedli boje s živými, se musí dostat za Zeď. Otázkou však zůstává, jak ji Noční král zboří.

Zdroj článku: EW; Foto: HBO

Diskuze /53

dvalouchova

Myslím, že Jon si Daenerys vezme a taky podle mě Aria půjde vykonat raději pomstu než aby se přidala k sestře a Jonovi, ale kdo ví, v GoT nikdo neví, co může čekat :D

13.9.2016 | 16:13:10
Arrow123

To o Jonovom pôvode je dosť pravdepodobné. Taktiež aj to s Jaimem.

13.9.2016 | 16:33:04
jajkob

Je možné(konšpiriujem, ale ktovie?), že Melisandra dokonca pôjde naspäť do základne červených kňazov, tí dlhodobo podporujú Dany, ale vieme že Melisandra má veľký vplyv, takže ohnivý boh bude na strane Jona :) možno sa Thoros tiež pripojí k Jonovi :)

13.9.2016 | 16:41:20
Menec

K bodu č. 3: Teoreticky kdyby někdo Jona podpálil a on neshořel, tak by ostatním potvrdil, že je Targaryen ne? (na druhou stranu, nespálil se náhodou jednou o pochodeň, když v černém hradě ho napadli ti dva zombíci? Možná by musel být čistokrevný Targaryen).

K bodu č. 10: Není možné, že zeď spadne, jakmile pod ní projde Bran? V minulé sérii ho přece označil král Bílých chodců a okamžitě se prolomily kouzla pod tím stromem.

#8 Eddard1 #10 jajkob #17 ElisSøvn
13.9.2016 | 16:42:01
jajkob

A možné je aj to, že sa Freyovia vzájomne pozabíjajú, síce to asi bude v seriáli spomenuté len okrajovo.

13.9.2016 | 16:47:04
Eddard1

v seriálu chybí postavy Sansina věku. Jon-Daenerys. to je jasné, ale kdo k Sanse (tedy doufám, že Sansa nezmoudřela tak, že se zamiluje do Tyriona) Gendry by šel, ale jako uznaní syn Roberta. B .Nebude si přeci brát nějakého ušmudlaného kováře.

13.9.2016 | 16:49:13
Rafan

Arya měla ze všech dětí Neda k Jonovi nejvřelejší vztah. To setkání by asi bylo opravdu hodně o emocích. Osobně si myslím že nakrátko na Zimohrad přicestuje. Otázka zní, zda se o původu Jona dozví než přijede, případně na Zimohradu a tedy se sejdou všichni co mají Stárkovskou krev. nebo později, tedy po odjezdu a tedy se pravděpodobně mine s Branem.

#9 Rafan #28 mr_bungle
13.9.2016 | 16:50:19
Eddard1

#4 Menec: To by bylo moc jednoduché Ty by Magie Zdi byla moc slabá

13.9.2016 | 16:51:24
Rafan

#7 Rafan: PS: Arya je náturou podobná své tetě, matce Jona.

13.9.2016 | 16:54:22
jajkob

#4 Menec: to je možné, ale Múr asi nespadne, Bieli chodci najskôr len prejdú.

#11 jajkob
13.9.2016 | 16:55:14
jajkob

#10 jajkob: pretože kúzla už nebudú fungovať.

13.9.2016 | 16:55:50
Mehal

od kdy mají bastardi nárok na trůn?

#13 Rafan #15 Mrs. Potato #29 mr_bungle
13.9.2016 | 17:03:44
Rafan

#12 Mehal: Těch možností jsou hned dvě. 1) Prokáže se, že Jon je manželský syn Lyanny Stárk a Rhaegara Targaryena, korunního prince. 2) Daenerys usedne na železný trůn a pak uzná Jona legitimním synem Rhaegara, následně předá mu vládu a možná se i za něj provdá. Osobně si ale myslím, že to manželství nebude trvat dlouho a Daenerys zemře ve válce proti chodcům. Jen netuším zda sní zemřou i draci.

13.9.2016 | 17:22:29
Ann Taylor

Jestli se Dany vylodí v Dorne, tak je to snad ještě o chlup lepší/horší (podle úhlu pohledu) než na Dračím kameni. Vždyť veze jízdní armádu i s koňmi čítající desetitisíce hlav, jestli je nechaj vylodit na jednom holym ostrůvku nebo v poušti, kterou budou muset v takovém případě přejít, i přesto, že jejich spojencem je nejúrodnější království ideální pro národ zvyklý toulat se savanou, tak… se vlastně asi zase tolik divit nebudu. Ale naději mám, ta jedna nová lokace vypadá úplně přesně jako Vysoká zahrada na kopci u Klikatice. I když zase chápu. Olenna moc doma Dothraky chtít určitě nebude, přese všechen vztek určitě bude myslet i na stav svého domova.

#16 AviaRa #38 Zdenny7
redaktor
13.9.2016 | 17:25:03
Mrs. Potato

#12 Mehal: Je tu možnost, že se Lyanna a Rheagar vzali.

#20 Asha124
13.9.2016 | 18:06:37
AviaRa

#14 Ann Taylor: Olenna každého neposlušného Dothraka sama seřve, že se budou Vysoké zahradě obloukem vyhýbat :P :D

13.9.2016 | 18:23:05
ElisSøvn

#4 Menec: Už se to tu probíralo nesčetněkrát, nicméně… Targaryeni nejsou stoprocentně ohnivzdorní. To by byl např. pohřeb mistra Aemona docela fail. (:D) V seriálu je taková jen Daenerys, dost možná je podle D&D Azor Ahai.

13.9.2016 | 18:28:58
deasiel

podle mě by bylo nejlepší když zeď padne pomocí joramundova rohu tak jak to je předpovězeno přece jenom ten co měl Mance u sebe byl jen padělek a pravej je někde za zdí a vsadím se že Night King ho hledá nebo už ho možná u má u sebe

13.9.2016 | 18:42:51
Jedi knight

Je úplne jedno, kto si koho vezme a kto bude sedieť na tróne, keď ich na severe čaká armáda nemŕtvych. Jedine, že by sa proti nim spojili. Jediná šanca …

13.9.2016 | 19:07:22
Asha124

#15 Mrs. Potato: Rhaegar byl ženatý s Eliou Martell. I kdyby si Lyannu vzal, bylo by to nelegální.

#23 A_V
13.9.2016 | 19:08:36
SaDiablo

Jaime by měl zabít Cersei… Všechno špatný, co dělala, přehlížel, protože ji miloval, ale teď už by mu měly spadnout klapky. V proroctví bylo, že ji někdo uškrtí, takže v bitvě s Dany neumře… A pochybuju, že Jaime bude na konci stát na její straně proti Tyrionovi a Brienne.

#22 Arrow123 #30 mr_bungle
13.9.2016 | 19:09:23
Arrow123

#21 SaDiablo: Jaime zabije Cersei. To už hovorí ten pohľad, ktorý jej dal pri korunovácii. Podľa proroctva ju má zabiť jej brat (valonqar) ale Tyrion nezabíja na počkanie. Tywina a Shae zabil v amoku inač nemá rád zabíjanie. Takže zostáva len Jaime.

#31 Jorgee
13.9.2016 | 19:26:59
A_V

#20 Asha124: targaryeni mohli mít víc žen

#24 Asha124
13.9.2016 | 19:30:50
Asha124

#23 A_V: Každý mohl mít více partnerů, nicméně polygamie se přestala provozovat, když vyhynuli draci. Víra v Sedm (dominantní náboženství Sedmi Království) navíc polygamii zakazuje.

#27 Ann Taylor
13.9.2016 | 20:05:36
Ann Taylor

Jen připomínka všem, co tu řeší „proroctví“ – v seriálu část s valonqarem není. A jestli ji z nějakého záhadného důvodu nedodají o dvě série později, tak v něm ani vůbec neexistuje, Cersei může umřít úplně jakkoli (i když i valonqar, který jí rukama stiskne hrdlo, může být krutě obrazné) a celé seriálové už se naplnilo.

redaktor
13.9.2016 | 20:06:39
mr_bungle

3,5,6 jsou, myslím, velmi pravděpodobné.

13.9.2016 | 20:07:43
Ann Taylor

#24 Asha124: To není pravda, poslední, kdo měl více manželek najednou, byl Maegor, a to byl teprve z druhé generace dračích králů a teprve třetí král na trůně. Po něm žili draci ještě sto let, ale už se to neprovozovalo, i když bez oficiálního zákazu nebo prohlášení. Prostě se s tím potichu přestalo.

#34 Asha124
redaktor
13.9.2016 | 20:08:36
mr_bungle

#7 Rafan: Doufám, že na Stark reunion dojde dřív, než někdo z nich umře…

13.9.2016 | 20:16:57
mr_bungle

#12 Mehal: Tak Jon je králem i přesto, že je bastard. Vilém dobyvatel byl taky bastard.

13.9.2016 | 20:22:54
mr_bungle

#21 SaDiablo: Jen připomínám, že část proroctví s valonqarem v seriálu nebyla. Pokud ji Jaime zabije, tak to spíš podají jako paralelu s Šíleným králem.

13.9.2016 | 20:32:17
Jorgee

#22 Arrow123: Taky je možné, že Cercei zabije Gregor! Nějak se vzbouří ve vypjaté situaci. Přece jen to uškrcení by k němu i šlo. ;)

#32 Arrow123
13.9.2016 | 20:35:39
Arrow123

#31 Jorgee: Ten je taký tupý, že by išiel aj proti všetkým trom drakom naraz ak by mal ochrániť Cersei. Dúfam že ho Sandor sejme.

13.9.2016 | 20:46:16
Movego
  1. Podle mě blbost
  2. Přál bych si aby se tak stalo ale podle vize kterou Dany měla v domě neumírajících, si myslím, že trůn získá jen na chvilku nebo ho nezíská vůbec… Ve vizi procházela zničenou rudou baštu a když už se konečně chtěla dotknout trůnu tak slyšela své „děti“ a vydala se jim pomoci, pak se ocitla za zdí kde se konečně setkala s svojí jedinou láskou což byl Drogo, mám takový pocit že se přesně tohle stane ke konci celého příběhu. Dany bude chtít pomoc svým dětem (drakům) a přitom zemře. Samozřejmě je to jen moje teorie tak prosím žadný hejty :D (jestli se to však opravdu stane tak budu brečet asi tak 5 dní :D)
  3. Je jasné že se to dozví, otázka zůstává jestli mu to někdo uvěří.
  4. Pravděpodobně to v Dorne bude.
  5. Bože prosím, mohla by to být epická lodní bitva pře KL.
  6. Mně by se líbilo kdyby vedle sebe stáli Cersei Tyrion a jedinej Jamie by měl meč a musel by si vybrat koho zabije a koho nechá žít.

7.Na zimohrad se nevrátí, i když bych konečně uvítal aby se všichni stárkové konečně sešli ale ohledně Aryi si myslím že se potká znovu s Ohařem a společně se vydají do KL kde Ohař bude chtít sejmout Horu a Arya Cersei, ani jednomu se to však nepodaří :D U Aryi jsem si skoro jistej že ke konci seriálu zemře :( 8. To si nemyslím, půjde pomoct na jih Dany a cestou potká Aryu (a Ohaře) která ji zabije. Nebo mě ještě napadlo že Melisandra cestou v ohni spatří armádu WW kteří ničí zeď a bude se chtít vrátit rychle na sever ale cestou jí potká Arya a na sever se už nedostane. 9. Viz 8 10. No určitě jí zboří, NK něco vymyslí (těším se na ten záběr).

13.9.2016 | 20:46:51
Asha124

#27 Ann Taylor: Blbě jsem to zformulovala. Tak jinak – po vymření draků už si Targaryeni polygamii nemohli dovolit, protože by se proti nim lidé beze strachu vzbouřili :-)

#36 jajkob
13.9.2016 | 21:04:27
Stardos

A já chci, aby Olenna zabila Cersei :D Nejlépe ještě prohodit nějaký chladný pohled: Joffreyho nezabil Tyrion, to já jsem mu do poháru vhodila jed. Jako samozřejmě to bude nejspíše Jaime, a ten nápad kdy bude stát před Tyrionem a Cersei je super, ale stejně mi na tom nehraje ta očekávanost :D Jon král nebude, a i když je to Targaryen, to mu bude fuk, Jon prostě bude stále Neda považovat za otce, a Sansu za sestru (takže jejich manželství asi ne), a Dany si taky nevezme, Jon nepřestal Ygritte milovat, takže ani jiná žena není pravděpodobná. Král nebude taky, protože až porazí WW, tak půjde bud zpátky na sever dělat lorda Zimohradu, a nebo bude dělat nějaké expedice za „Zed“. Zed prostě spadne, pokud si to teda NK neobejde :D. Doufám, že se Arya vrátí na Zimohrad, třeba jen pozdravit Jona, ale prostě tam musí. Bran a Meera se možná cestou staví za Howlandem, kvůli pravdě o Jonovi, a pojedou na Zimohrad. Melisandra je tajemství, ta neumře, ale s Aryou se potká (Možná na tom Zimohradě, Mel uvidí v plamenech Brana a pád Zdi, a obrátí se varovat Jona)

13.9.2016 | 21:06:33
jajkob

#34 Asha124: Šialenému kráľovi to ale bolo jedno že by sa proti nemu ľudia vzbúrili, a jeho syn rhaegar to bral najskôr tiež až na druhú koľaj.

13.9.2016 | 21:36:43
Angi

Jon se ožení s Euronem a společně si podají tetku.

14.9.2016 | 7:32:11
Zdenny7

#14 Ann Taylor: Taky by Deany mohla částečně suplovat knížního Aegona a vylodit se v Bouřlivých krajinách, dobít Bouřliví konec a odtud je to určitě blíže do Králova přístaviště než z Dorne. Když ještě k tomu přidáme, že momentálně Bouřlivý konec nemá přímého vládce (Robert mrtvej, Rently mrtvej, Stanis mrtvej). Samozdřejmě patří pod 7 království, kterému teď vládne Cersei, ale ta podle mě bude mít dost práce udržet si Královo přístaviště.

#40 Ann Taylor
14.9.2016 | 9:27:15
TessX

Doufám že to tu už někdo nezmínil ale pamatujete, že Dany nemůže mít děti? Podle mě se už jen kvůli tomu nemůže stát královnou – rozhodně ne na dlouho. Umře, a strhne se Hra o trůny 2.0… A taky bych řekla, že Jaime zabije Cercei, nebo pokud se o to někdo pokusí, tak tomu nebude bránit. Přece kvůli tomu samýmu, co udělala Cercei, zabil Šíleného krále… (Královrah, Královnovrah, za chvíli bude mít tolik jmen jako Deanrys…)

#41 mr_bungle
14.9.2016 | 15:04:12
Ann Taylor

#38 Zdenny7: Mohla by, ale bylo by to dost riskantní vzhledem k tomu, jaké je tam bouřlivé moře. Má o dost větší flotilu než měl Aegon, ale na druhou stranu… nemyslím si, že pokud vůbec, že se tam dostane s celou.

redaktor
14.9.2016 | 17:08:31
mr_bungle

#39 TessX: Královnou se stát může i tak, může předat vládu nástupci, který nepochází z jejího rodu, nebo adoptovat.

Železný trůn bude patřit tomu, kdo si ho dobude, bez ohledu na plodnost nebo původ. Pokud nějaký trůn nakonec zůstane.

14.9.2016 | 20:04:52
KouBie

Jon si nevezme Sansu = It's bullshit Arya při plnění své mise zemře, Mellisandra jí najde a oživí = náhrada za LS ( to by vysvětlovalo jejich setkání z vize Mellisandry) Nebo jí potká Dondarrion a dá jí ,,oživující polibek" … protože jinak netuším, jaký význam by v seriálu jeho postava měla ;-)

15.9.2016 | 8:48:35
WILLIAM_MOINSPIELD

Hlavně na Aryinym seznamu v seriálu je Berick i Thoros + Melisandra :-) Zdá se, že se bude vraždit.

#44 mr_bungle
15.9.2016 | 10:49:09
mr_bungle

#43 WILLIAM_MOINSPIELD: Berick, Thoros a Melisandra jsou na Aryině seznamu kvůli Gendrymu, ale ten nakonec nezemřel, takže po nich možná nepůjde, nebo je vyřadí, až se to dozví. Naposled, když odříkávala seznam, tak tam byli jen Walder Frey, Cersei a Hora.

#45 jajkob #48 zroutik
15.9.2016 | 15:04:04
jajkob

#44 mr_bungle: aj tak pridala Walderových synov do koláča :)

#46 mr_bungle
15.9.2016 | 18:40:53
mr_bungle

#45 jajkob: To bylo v rámci pomsty, viz ta historka o krysím kuchaři, co vyprávěl Bran na Zdi. :) Teď už víme, že Gendry se v příští sezóně nejspíš objeví, tak by je Arya mohla smazat z blacklisu, pokud ho potká…

#47 Občasný komentátor
15.9.2016 | 19:58:09
Občasný komentátor

#46 mr_bungle: Náhodou bude veslovat kolem :D

15.9.2016 | 21:14:53
zroutik

#44 mr_bungle: kde je prosimtě zmínka o tech třech na seznamu? v knízce NIC v seriálu taky ne… jestli ale víš přesnou minutu nebo stránku oprav mě…

#49 AviaRa
16.9.2016 | 23:21:32
AviaRa

#48 zroutik: Zde – Klik
Její list je dole po výpisu děje ze sérií (jedná se pouze o seriálovou verzi, knižní má list jiný).

#50 zroutik #51 zroutik
17.9.2016 | 9:17:43
zroutik

#49 AviaRa: – je sice krásný že mě dáš odkaz na nějakou stránku, ale já chtěl po tobě minuty v seriálu kdy říká ty jména – protože sem si projel všechny scény a nikde neříká Melisandru Thorose ani Berika a v knížce taky ne- to že fanoušci ji udělali vlastní seznam je supr, ale na to sem se neptal…

#52 AviaRa
17.9.2016 | 12:02:25
zroutik

#49 AviaRa: navíc na tom seznamu na té strance nejsou taky :-D The Mountain. Dunsen, {Polliver}, {Chiswyck},{ Rafford} {The Tickler}, The Hound. {Amory Lorch}, Ilyn Payne Meryn Trant {Joffrey}, Cersei {Weese}

#52 AviaRa
17.9.2016 | 12:06:43
AviaRa

#50 zroutik:
#51 zroutik: Super, takže jsi nejen neschopný si to na té stránce najít (která je dělaná oficiálně dle seriálu), kde je Beric, Thoros i Rudá žena jasně napsaná, takže lžeš. (The people on Arya's death list currently are: Cersei, Ilyn, Mountain, BERIC, THOROS, MELISANDRE) A ještě jsi absolutně neschopný si to najít i na youtubu.

Youtube video – KLIK

17.9.2016 | 12:35:18
Wolf007

Nezavazí zeď…:))) co to je za patvar nezavazí?? :) .

19.9.2016 | 7:09:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Osmá série

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Kdy začne osmá série a o čem bude?

Tyto otázky si zřejmě klade každý z vás. Sedmá série měla pouhých sedm epizod, u osmé, která je zároveň poslední, to nebude o nic lepší. A možná se jí dočkáme mnohem později.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás