Harry Potter
93/100 - 57×

Harry Potter

Harry Potter, který celý svůj život vyrůstal u nudných Dursleyů, zjišťuje, že je slavný čaroděj, kterého zná celý kouzelnický svět. Harry za sebou nechává svět mudlů a vydává se do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde čelí své nelítostné minulosti. Zjišťuje pravdu o smrti svých rodičů a dozvídá se o tajemném Vy-víte-kom.

VB | 2001 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley), Michael Gambon (starší Albus Brumbál), Ralph Fiennes (Tom Raddle), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Alan Rickman (Severus Snape), Eddie Redmayne (Mlok Scamander), Jude Law (mladší Albus Brumbál), Johnny Depp (první Gellert Grindelwald), Mads Mikkelsen (druhý Gellert Grindelwald), Ezra Miller (Credence Holokost), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Tom Felton (Draco Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black)

George Weasley

George Weasley

Druhé z dvojčat rodiny Weasleyů, které tropí problémy jak na škole, tak i doma u svých rodičů.

Sezóny 8
2001 - 2011

Základní informace:

Celé jméno: George Weasley
Datum narození: 1. dubna 1978
Místo narození: Velká Británie
Čarodějnická krev: Čistá
Bradavická příslušnost: Nebelvír
Pracovní postavení: Neznámé

Filmy

George Weasley je…

Georgeova hůlka

Pořadí Materiál Jádro Délka Výrobce
1. Neznámý Neznámé Neznámá Neznámý

Taškář bez ucha

George je jedním z dvojčat, které se na Apríla narodily rodině Weasleyů. George bez svého bratra Freda nikam nechodí. Neustále jsou spolu a tropí všemožné lumpárny. Ty dělají jak doma, tak i na škole. Právě ve škole začnou obchodovat s věcmi, které studentům zpříjemňují studium. Podařilo se jim dokonce sehnat Pobertův plánek, který věnovali Harrymu. Zároveň jsou součástí nebelvírského famfrpálováho týmu, kde hrají odrážeče.

Po pokusu zúčastnit se turnaje tří kouzelníků a vyhnání ředitelky Dolores Umbridgeové, které nadělali spoustu problémů, si otevřeli svůj vlastní obchod Kratochvilné kouzelnické kejkle, se kterým měli velký úspěch. Samozřejmě se přidali i k Fénixově řádu. Během Harryho přemísťování na bezpečné místo je George zasažen smrtijedi, kteří ho připraví o ucho. Následně se s ostatními účastní bitvy o Bradavice, po které oplakává usmrceného Freda.

Foto: Warner Bros.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

sympatak

16.1.2022 | 17:46:22
Black_Barton

Typický Weasley :D

13.5.2021 | 13:26:07

Aktuální film

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Premiéra: 6. dubna 2022
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling, Steve Kloves
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po více jak čtyřech letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět, hledat skvělá stvoření z kouzelnického světa a taktéž bojovat proti Grindelwaldovi

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Filmy

Předchozí film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama