Hart of Dixie (Doktorka z Dixie) S01E14: Aliens & Aliases

S01E14: Aliens & Aliases

S01E14: Aliens & Aliases

Lavon požádá Zoe, aby mu pomohla zjistit, proč se mu Didi vyhýbá, ale když Zoe odhalí šokující důvod, že Lavon měl romantický vztah s Lemon a pořád po ní prahne, tak si Zoe není jistá, jak s touto informací naložit. Mezitím Wade přesvědčí Lemon, aby se oblékla jako Joelle, aby přesvědčil žárlivého ex-přítele Joelle, že vlastně Joelle a Wadea spolu neviděl. George přijde pro radu za Zoe, zda je možné lékařské vysvětlení pro chování jednoho z jeho klientů.

cz sk
13.2.2012
1 640 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie (Doktorka z Dixie)
93/100 - 261×

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Scott Porter (George Tucker), Jaime King (Lemon Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Tim Matheson (Brick Breeland), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries), Laura Bell Bundy (Shelby)

Konec Hart of Dixie

Seriál Hart of Dixie je u konce. Strávil s námi krásné čtyři roky, kdy jsme se bavili příběhy městečka Bluebell. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás