Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Hrdinové už v létě na Prima Cool

Hrdinové už v létě na Prima Cool

Pokud si chcete dobrodružství Hrdinů zopakovat ještě jednou, od léta máte možnost sledovat každou středu celou první řadu Heroes Reborn. Také známe dabingové obsazení. Byly zachovány hlasy vracejících se postav oproti původním Hrdinům?

13 0
22.6.2016

V minulých letech běželi Hrdinové vždy na Primě a prakticky se nic nemění ani s novou sérií Heroes: Reborn, která bude mít v Česku premiéru 1. července pod názvem Hrdinové: Znovuzrození. Pokud si chcete ještě jednou vychutnat tuto novou řadu, máte možnost každou středu od 20:15 na Primě Cool.

Pokud budeme hovořit o dabingovém obsazení, máme pro fanoušky dobrou zprávu. U většiny postav byl zachován spjatý dabér z předchozích čtyř řad, takže si nebudeme muset zvykat na nové hlasy. Co se týče vracejících se postav, znovu uslyšíme tyto známé dabéry:

Ivan Jiřík – Noah Bennet
Martin Stránský – Haiťan
Radana Herrmannová – Angela Petrelli
Filip Švarc – Matt Parkman
Filip Jančík – Mohinder Suresh

(Znovu si vychutnáme tento souboj. Foto: NBC)

Bohužel si budeme muset zvyknout na nový hlas Hira Nakamury, kdy se do role nemohl vrátit Filip Rajmont, ale postavu cestovatele časem nyní bude dabovat Vojtěch Hájek, který má víceméně podobný hlas, takže většina diváků by rozdíl poznat asi neměla. Hlas Vojtěcha Hájka si můžete pamatovat například z Hobita (daboval Kiliho) či z X-Menů (Gambit). K přeobsazení došlo i u Molly Walker, kterou nyní bude dabovat Eva Josefíková. Jelikož byla postava přeobsazena i v originále, zde změna určitě vadit nebude.

Bohužel se nám nepodařilo zjistit, kdo bude dabovat Micahu Sanderse, ale jelikož ho kdysi daboval David Štěpán, který měl v první sérii dětský hlas, prakticky bude jedno, kdo Micaha bude dabovat nyní. Samotnému představiteli Micahy Noahu Gray-Cabeyovi se v průběhu let výrazně změnila barva hlasu. Podobně se nám nepodařilo zjistit, kdo nadaboval úvodní scénu seriálu, kdy promluvila Claire Bennet. V minulosti Claire dabovala Lucie Vondráčková, ale ta zřejmě v době výroby dabingu nebyla v České republice. Necháme se překvapit.

U nových postav je obsazení následující:

Ondřej Havel – Tommy Clarke
Marek Holý – Carlos Gutierrez
Petr Lněnička – Luke Collins
Radka Přibyslavská – Erica Kravid
Patricie Soukupová – Emily Duval
Antonie Talacková – Joanne Collins
Miloš Vávra – Caspar Abraham
Zuzana Slavíková – Anne Clark
Irena Máchová – Taylor Kravid
Milada Vaňkátová – Malina

Diskuze /5

téčko171

Tééda, potlesk za toho Jiříka. Jako fakt. Škoda Jagelky na Zachary Leviho, na druhou stranu Lněnička ho docela dobře daboval v druhém Thorovi. No a u Tommyho ještě mohli dotáhnout Jana Cinu, když už si Robbie Kaye střihnul v Once upon a time, ale jinak to vypadá slušně.

#2 tom99
webmaster
22.6.2016 | 17:04:05
tom99

#1 téčko171: Mně právě Lněnička nevadí, protože ho mám právě spojeného s Thorem 2, takže za mě spokojenost. Potěšil mě také dost Miloš Vávra na Casparu Abrahamovi, už jsem se obával Bohdana Tůmy. Jen bych možná Irenu Máchovou vyměnil a dal jí k Joanně. Tam by sedla víc. Upřímně mě ještě zajímá, kdo bude dabovat Harrise. Ještě ve výčtu chybí třeba Miko, ale jelikož většinu dialogů vede v japonštině, tam je to asi skoro jedno :-)

#3 téčko171
webmaster
22.6.2016 | 17:12:14
téčko171

#2 tom99: Jo, tak to mně Lněnička taky nevadí, akorát ten Jagelka je prostě spjatej už od Chucka. No a Bohdan Tůma sice straší všude, ale na Caspara by si ho dát nedovolili. :D Spíš by mohl dabovat právě toho Harrise. Na něj by docela seděl i Lukáš Hlavica (i když ten už je trochu starší), nebo Václav Rašilov.

webmaster
22.6.2016 | 18:43:51
Allien9

Že bych konečně dokoukala ty poslední 3 díly?XD

Allien9
23.6.2016 | 3:05:16
Allien9

Nicméně toho Hájka si nějak nedokážu představit. Mám ho spojeného s jinými lidmi a vidím to bledě.

Allien9
23.6.2016 | 3:07:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama