Heroes (Hrdinové) Rekapitulace dosavadních dílů Heroes Reborn

Rekapitulace dosavadních dílů Heroes Reborn

Rekapitulace dosavadních dílů Heroes Reborn

Hrdinové mají za sebou deset epizod a čekají nás ještě tři. Jelikož pauza byla dlouhá, nebude na škodu si připomenout děj uplynulých deseti dílů a zavzpomínat, co důležitého se vlastně stalo.


8 0
7.1.2016

Po pěti letech, co Claire Bennetová odhalila světu, že existují lidi se schopnostmi, se vše změnilo. Lidé se začínají bát výjimečných a do popředí všech událostí se dostává pokroková firma Renautas v čele s Ericou Kravidovou, která tajně unáší výjimečné a využívá jejich schopnosti ještě hůř, než to dělala původní společnost Primatech. Do konfliktu se svou matkou se tak dostává Taylor Kravidová, která je těhotná s jedním výjimečným. Sama se ovšem postaví své matce a pomáhá Haiťanovi nalézt spojence výjimečných Micahu Sanderse.

V Japonsku se mladá dívka Miko Otomo vydává do počítačové hry zachránit svého otce. Brzy ale zjišťuje, že jejím osudem je zachránit Pána času – Hira Nakamuru, kterého vězní Erica. Když Miko Hira zachrání, sama se ocitá v hrozivé budoucnosti, která brzo nastane, pokud dvě vyvolené děti nezachrání lidstvo.


(Hiro a Angela berou vyvolené děti do minulosti. Foto: NBC)

A kdo vůbec tyto vyvolené děti jsou? Aby se Noah Bennet dopátral odpovědí a zjistil také, proč jeho dcera zemřela, vydal se s vysvobozeným Hirem do minulosti, kde zjistil, že Claira porodila dvojčata – Tommyho a Malinu. Jelikož ale po dětech pátrá i zlověstná Erica, Noah se rozhodl dvojčátka ukrýt v minulosti, vychovávat je odděleně a setkat se s nimi, až přijde osudový den.

Erica ovšem brzy přichází na to, že děti jsou už prakticky dospělé a díky svým věrným spojencům Quentinovi a Phoebe ukořistí Tommyho a bude ho lákat na svou stranu. Malina mezitím narazí na Lukea, který zápasí se svou novou schopností. Sám ještě nedávno se svou ženou Joannou zabíjel výjimečné kvůli domněnce, že oni mohou za smrt jejich syna.

(Joanne ráda zabíjí pro radost. Foto: NBC)

Do popředí příběhu se také dostává Carlos Gutierrez, bývalý voják, který získal neprávem medaili za činy své lásky Farah Nazanové. Aby Carlos sobě i ostatním dokázal, že je skutečným hrdinou, po nocích běhá v losangeleských ulicích jako strážce El Vengador. Nyní ale jeho synovce Josého unesla společnost Renautas a drží ho v zajetí telepat Matt Parkman.

Osudový den se blíží a do konce světa nezbývá příliš času. Stačí se Tommy setkat s Malinou a zachrání svět? Podaří se obyčejnému Carlosovi porazit Matta? Už brzy se vše dozvíme. Jedenáctá epizoda Heroes Reborn s názvem Send in the Clones má premiéru už zítra 8. 1.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !