Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Janice Parkman

Janice Parkman

Schopnost: žádná

Sezóny 4
2006 - 2010

Volume 1 – Genesis

Janice je žena Matta Parkmana, se kterým ale nemá zrovna vřelý vztah. Janice to řeší po svém a spí s jeho kolegou v práci, Matt na to přijde ve chvíli, kdy se u něj projeví schopnosti a začne číst myšlenky. Přesto díky této schopnosti dokáže udržet své rozpadající se manželství o chvilku déle, ale dlouho to bohužel nevydrží. I když je Janice těhotná a čeká dítě, Matt svou ženu opouští.

Volume 2 – Generations

I když je Matt od Janice odstěhovaný, Janice se zjevuje Mattovi ve snu, který vytvořil Maury Parkman, Mattovo otec. Tam Janice Matta obviňuje z toho, že ji opustil a nechal jí na vše sám, ačkoliv ona porodila Mattova syna. I když má Matt vůči tomuto činu výčitky, situaci nenapravuje a dál žije s Mohinderem Sureshem a společně se starají o malou Molly Walkerovou.

Volume 4 – Fugitives

Když vláda pod velením Nathana Petrelliho chytá výjimečné lidi, je v nebezpečí Janice syn – Matt, pojmenovaný po svém otci. Ten má totiž také schopnost a je tedy cílem pro vládu. Hiro Nakamura a Ando Masahashi ale malého Mattyho zachrání a ukážou ho velkému Mattovi. Ten najednou změní myšlení a rozhodne se zachránit své upadající manželství. Nastěhuje se opět k Janice a pokouší se využít druhou šanci.

Volume 5 – Redemption

Matt se snaží s Janice žít poklidný život. To ale moc dobře nejde, když v Mattově hlavě uvízne Sylar. Janice si o svého muže dělá starosti, Matt se proto rozhodne na čas Janice opět opustit do té doby, než se mu podaří vypudit Sylara z hlavy. Ve chvíli, kdy se mu to podaří, se opět vrací k Janice a snaží se s ní žít perfektní život. Ani zlosyn Samuel Sullivan nepřesvědčí Matta, aby opustil svou ženu a vydal se pomoci ostatním hrdinům, a tento pár tak konečně žije tak, jak si vysnil.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Ona mi ze začátku byla nesympatická. Něčím mi vadila, ale poté, co se jí narodil malý Matt, tak jsem si ji tak nějak oblíbila. :)

5.3.2021 | 18:45:37
tom99

První řadu byla nesnesitelná, pak už to bylo o dost lepší…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:51:26

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama