Heroes (Hrdinové) Janice Parkman

Janice Parkman

Janice Parkman

Schopnost: žádná

Sezóny 4
2006 - 2010

Volume 1 – Genesis

Janice je žena Matta Parkmana, se kterým ale nemá zrovna vřelý vztah. Janice to řeší po svém a spí s jeho kolegou v práci, Matt na to přijde ve chvíli, kdy se u něj projeví schopnosti a začne číst myšlenky. Přesto díky této schopnosti dokáže udržet své rozpadající se manželství o chvilku déle, ale dlouho to bohužel nevydrží. I když je Janice těhotná a čeká dítě, Matt svou ženu opouští.

Volume 2 – Generations

I když je Matt od Janice odstěhovaný, Janice se zjevuje Mattovi ve snu, který vytvořil Maury Parkman, Mattovo otec. Tam Janice Matta obviňuje z toho, že ji opustil a nechal jí na vše sám, ačkoliv ona porodila Mattova syna. I když má Matt vůči tomuto činu výčitky, situaci nenapravuje a dál žije s Mohinderem Sureshem a společně se starají o malou Molly Walkerovou.


Volume 4 – Fugitives

Když vláda pod velením Nathana Petrelliho chytá výjimečné lidi, je v nebezpečí Janice syn – Matt, pojmenovaný po svém otci. Ten má totiž také schopnost a je tedy cílem pro vládu. Hiro Nakamura a Ando Masahashi ale malého Mattyho zachrání a ukážou ho velkému Mattovi. Ten najednou změní myšlení a rozhodne se zachránit své upadající manželství. Nastěhuje se opět k Janice a pokouší se využít druhou šanci.

Volume 5 – Redemption

Matt se snaží s Janice žít poklidný život. To ale moc dobře nejde, když v Mattově hlavě uvízne Sylar. Janice si o svého muže dělá starosti, Matt se proto rozhodne na čas Janice opět opustit do té doby, než se mu podaří vypudit Sylara z hlavy. Ve chvíli, kdy se mu to podaří, se opět vrací k Janice a snaží se s ní žít perfektní život. Ani zlosyn Samuel Sullivan nepřesvědčí Matta, aby opustil svou ženu a vydal se pomoci ostatním hrdinům, a tento pár tak konečně žije tak, jak si vysnil.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Ona mi ze začátku byla nesympatická. Něčím mi vadila, ale poté, co se jí narodil malý Matt, tak jsem si ji tak nějak oblíbila. :)

5.3.2021 | 18:45:37
tom99

První řadu byla nesnesitelná, pak už to bylo o dost lepší…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:51:26

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny