Law & Order: Organized Crime
90/100 - 2×

Law & Order: Organized Crime

K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Christopher Meloni (Elliot Stabler), Danielle Moné Truitt (Ayanna Bellová), Tamara Taylor (Angela Wheatleyová), Ainsley Seiger (Jet Slootmaekersová), Dylan McDermott (Richard Wheatley), Nona Parker-Johnson (Nova Rileyová), Mariska Hargitay (Olivia Bensonová), Ben Chase (Freddie Washburn), Michael Rivera (Diego Morales), Charlotte Sullivan (Gina Cappelletti), Nick Creegan (Richard Wheatley jr.), Christina Karis (Dana Wheatleyová), Shauna Harley (Pilar Wheatleyová), Ibrahim Renno (Izak Bekher), Nicky Torchia (Eli Stabler)

Leon Kilbride

Leon Kilbride

Kongresman s vazbami na Marcy Killers.

Sezóny 1
2021 - 2022

Kongresman Leon Kilbride je politik, který vždy zahraje své karty správně. Pečuje o své konexe a zdá se, že měl jednu na Richarda Wheatleyho a jeho rodinu. Přišel za Bellovou a Denise ohledně Damonovy žaloby proti NYPD a nabídl Bellové pozici politika v jeho staré právnické firmě, o což neměla zájem. Nicméně si začali důvěřovat, hlavně poté co Kilbride pozval Bellovou jako svůj doprovod na párty, kde byly drženy albánské ženy poté, co byly do Států propašovány.

Kilbride byl zatčen Bellovou a týmem policie kvůli jeho spojení s Marcy Killers a obviněn také z úplatkářství, vydírání a praní špinavých peněz.


Objevil se v dílech:

(Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Překlad

Epizoda S01E08: Forget It, Jake; It's Chinatown

cz100%
DOKONČENO

Seriál ve volné chvíli překládá @xflori01. Bude přeložena minimálně první řada.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama