Lost (Ztraceni) Lost.cz se stal součástí Edny

Lost.cz se stal součástí Edny

Lost.cz se stal součástí Edny

Dnes nastalo to, co jsme již několik měsíců dopředu oznamovali. Lost se stal součástí projektu Edna.cz a od dnešního dne ho najdete pouze a jen na adrese www.edna.cz/lost/ (www.lost.cz bude trvale fungovat jako přesměrování). Je to změna na první pohled co nejméně násilná, přesun na jiný systém si přesto vyžádal několik úprav a omezení.

Nejprve ty horší zprávy. Nebyl přesunut chat, možností více designu, přidávání fotek do profilu, přidávání přátel do profilu a některé další drobné nastavení profilu. Zatím dočasně jsou mimo provoz kvízy, mapa a scénáře, ty budou ale brzy obnoveny. Obsahově byly přesunuty všechny aktuální články, revizí prošla především rubrika Média, kde zmizelo hodně „mrtvých“ linků na videa. Galerie fotek a trailery na epizody najdete přímo u jednotlivých článků.

Teď ty lepší zprávy – veškerá komunikace v diskuzích, vzkazících či novinkách zůstala po určitých úpravách nezměněna, stejně jako vaše veškerá hodnocení, blogy, teorie. Nyní je váš profil už plně součástí systému Edna, kde můžete plynule přecházet na další seriály (bez odhlašování) a vyměňovat si vzkazy či postřehy s dalšími seriálovými příznivci. Na celé Edně je nyní nově i karma, zatím pouze v testovacím režimu.

Spojení s dalšími fanoušky seriálů je to, co bychom rádi, aby vy jako návštěvníci Lost.cz mohli dále realizovat. Chceme web posunout dále a nenechat ho po konci seriálu postupně umírat a tato integrace mezi ostatní živé komunity vás doufáme potěší.

0 0
3.1.2011

Diskuze /1

LostDharma

Old good times, Lost.

23.10.2011 | 20:03:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři