Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Harper Stanhope

Harper Stanhope

Terapeutka Druhých.

Sezóny 1
2008 - 2008

Známá fakta

Terapeutka Druhých, byla vdaná za Goodwina, ale jejich vztah jim nefungoval, protože ji Goodwin podváděl s Juliet. Zajímavé je to, že studovala na univerzitách Yale a Columbia. Dočkala se také uznání od Hanso Foundation a dostala certifikát za Experimentální sociální psychologii.

(Harper podváděl její muž. Foto: ABC)

Na ostrově

Harper poznala, že ji Goodwin podvádí a varovala Juliet, aby nepokračovala ve vztahu s Goodwinem, jinak budou následky od Bena. Zjevila se (zřejmě jako Monstrum) Juliet po zmizení Faradaye a varovala Juliet, že jdou do stanice Tempest a ona je musí zastavit nebo všichni na ostrově zemřou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama