S15E22: Two Steps Back

S15E22: Two Steps Back

Když důkaz z místa činu odhalí, že jeden člen týmu NCIS je posledním cílem zabijáka, tým se musí prokousat starými případy, aby zjistil, kdo se chce pomstít.

cz sk
9.5.2018
15 080 000
44 minut

Základní info:

Režie: Michael Zinberg
Scénář: Jennifer Corbett
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Pauley Perrette (Abby Sciutová), Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Maria Bello (Jack Sloaneová), Emily Wickersham (Ellie Bishop), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Duane Henry (Clayton Reeves), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Peter Jason (seržant major Robert King), Eddie Jemison (Terry Spooner), Marco Sanchez (Alejandro Rivera), Joe Sabatino (Brendan Denridge) s Laura San Giacomo (dr. Grace Confalone) a Joe Spano (Tobias C. Fornell), …Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
66miso11r

dobre ze odisla …uz jej ta rola nepristala Stara zenska a jak pubertiačka v seriali ziaden vyvoj od 1 seri… skoda ze neamli gule ju zabit v seriali ale ok…no Inak pohode serial

15.4.2019 | 21:28:45
FunnyLeto

Po 15 letech odchází jedna z nejdůležitějších lidí v NCIS. Oplakával jsem ji už když ji postřelili, tenhle konec jsem však nečekal, a tímto si taktéž myslím že ji nechali otevřené dveře do budoucna.

4.6.2018 | 1:47:06
Pan_Skala

Od oznámení jsem se na to psychicky připravoval, ale prostě když to přijde tak je těžké snášet tento typ dílů, kdy odchází postavy, které jsou v seriálu déle jak 1 sezónu. No teď nezbývá než jenom doufat, že na dlouhou dobu je to poslední takový díl.

2.6.2018 | 22:34:08

Stav titulků

Epizoda S19E19: The Brat Pack

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Druhý díl crossoveru v rámci NCIS: Hawai'i je také přeložený a titulky najdete na webu tohoto seriálu.

Nové postavy

V průběhu osmnácté a devatenácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Svět NCIS nekončí

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Stanice CBS dnes prodloužila všechny tři seriály ze světa NCIS. Náš seriál se tedy příští rok dočká jubilejní kulaté 20. řady. Nový velitel týmu, agent Parker nadále povede náš tým a my uvidíme další skvělé příběhy. Jste rádi za prodloužení?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama