S16E23: Lost Time

S16E23: Lost Time

NCIS vyšetřuje vraždu mariňáckého seržanta, který byl oslavován jako válečný hrdina za činy v zámoří. Gibbs půjde pro radu za doktorkou Grace Confaloneovou, když nezvykle opustí svůj tým na místě činu.

15.5.2019
11 700 000
43 minut

Základní info:

Režie: Diana Valentine
Scénář: Frank Cardea a Scott Williams
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Maria Bello (Jack Sloaneová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Anne Leighton (Inga Petrov), Carl Beukes (John Calfa), Mary Faber (Lori Wilsonová) a Laura San Giacomo (dr. Grace Confalone), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
janmatys

„its worth a fortune“ … „stojí to za pokus“, jestli ono to spíše není „stojí to majlant“ … fakt nechápu, jak mně mohli kdysi linčovat za špatný překlady, přestože jsem kolikrát i psal, že to není doslova, ale že jde o pointu – tady to mnohdy nedává vůbec smysl.

@LeniTheMonster: Todle ale není poslední díl.

28.1.2020 | 18:38:21
LeniTheMonster

Na to že celá 16 série byla slabšího rázu, poslední díl se jim povedl. Mohli si teda ale odpustit toho Fornella na konci :D Kdo má jako čekat takovou dobu než se dozví co se děje.

15.5.2019 | 12:36:18

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama