NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Ari Haswari

Ari Haswari

Ari Haswari

Terorista, zběhlý agent Mossadu a Zivin bratr

Sezóny 4
2004 - 2012

Ari Haswari je terorista, který zaútočil a zranil Gibbse a Geralda Jacksona, když se v díle Bête Noire vloupal do márnice NCIS. V díle Reveille ho tým prvně identifikuje jako tajného agenta Mossadu, ale ve skutečnosti to byl zběhlý agent pracující pro Hamas a později bylo dokonce zjištěno, že je to velitel washingtonské buňky Al-Kaidy. Ari je první arcinepřítel agenta Gibbse a prvorozené dítě Elie Davida. Oba jeho rodiče byli lékaři: matka Hasmia Haswari byla Palestinka a jeho otec dr. Benjamin Weinstein (alias Elie Davida) Izraelec. Vystudoval lékařskou školu ve Skotsku na Edinburgské univerzitě, aby mohl sloužit v Pásmu Gazu, kde byla jeho matka zabita při odvetném bombardování Izraele. Tato událost měla za následek, že se Ari přiklonil k radikálnímu islámu a začal nenávidět svého izraelského otce, protože to byl on, kdo naplánoval útok na Gazu, když byl Ari zrovna ve městě. Ve škole chtěl, aby mu říkali Haswari, a ne Ari. Všechny jeho činy byly následkem jeho nenávisti vůči otci, který ho odmalička trénoval, aby byl špehem uvnitř Al-Kaidy; a to bylo i důvodem, proč ho Gibbs začal v díle Twilight podezřívat, že jeho hlavou místní teroristické buňky.

Po vraždě zvláštní agentky Kate Toddové v díle Twilight a útokům na další agenty NCIS (včetně Gibbse) v dílech Kill Ari (1) a Kill Ari (2) byla jeho vláda teroru konečně u konce, když byl zabit svoji sestrou, důstojníkem Mossadu Zivou Davidovou, která poté přijala nabídku zůstat u NCIS jako štábní důstojník Mossadu. V díle Aliyah ředitel Leon Vance odhalil, že Ziva měla nařízeno Ariho zabít, protože se dostal mimo kontrolu a plánoval masivní teroristický útok. Ziva z počátku nevěřila, že je Ari nepřátelský agent, protože se k Mossadu přidala, aby ho mohla chránit; uvěřila tomu, až se Ari hodlal zabít Gibbse a svoje plány řekl nahlas. Ziva se ze začátku nemohla přes jeho zabití dostat a trápila jí vina. Ari byl v následujících řadách několikrát zmíněn, a to i po odchodu Zivy, např. ve dvanácté řadě když terorista Sergei Mishnev hodlal pomstít jeho smrt a zabít Gibbse, protože byl Ari jeho nevlastní bratr z matčiny strany.


Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E13: Misconduct

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás