Harper Dearing

Harper Dearing

Výstřední podnikatel a terorista.

Sezóny 2
2012 - 2012

Harper Dearing je hlavní padouchem posledních dílů 9. řady. Původně byl představen jako „podivínský podnikatel, jehož syn zemřel během teroristického bombardování“. Zjistí se ale, že je ale domácí terorista, která chce na Námořnictvu vykonat pomstu za zabití jeho syna Evana. Doktorka Samantha Ryanová popsala Dearinga jako „sociopata a paranoidního narcistu“. Po sérii útoku na námořní lodi umístil Dearing bombu na velitelství NCIS. To vede, že ho Gibbs osobně stíhal a vyústilo to ve střet, ve kterém ho v sebeobraně smrtelně bodl.

Objevil se v dílech:

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama