Outlander (Cizinka) S05E07: The Ballad of Roger Mac

S05E07: The Ballad of Roger Mac

S05E07: The Ballad of Roger Mac

Vzpoura regulátorů dosáhne bodu varu a donutí Jamieho čelit vlastnímu strachu a konfrontovat důsledek jeho rozdělených loajalit.

cz sk
30.3.2020
58 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

oooo já jsem si říkala, že borec vypadá jak brácha od mctavishe! dobrej easter egg, když se jamie zmínil o strýcovi. murtagh, nuž, dalo se to čekat, jen kdyby to nemuselo být takový drama a s jocastou by se rozloučili jinak, here goes my otp.

1.11.2020 | 20:25:02
Jiri007

Dobry dil, musim řict že je mi lito že Jamieho donutil guverner nasadit oblek vojaka a je mi lito že Murtagh zemřel a Jamie byl dobry jak řekl guvernerovi otevřeně co si mysli ale měl opatrněji volit slova bo nikdy nemuže vědět co mu to do budoucna přinese.

22.10.2020 | 16:25:49
kuba2008

Pěkně natočeno. Je to poutavější, než kniha. A dobře vyřešen konec Murtagha. A ani já jsem nepoznala Grahama McTavishe.

18.4.2020 | 14:50:33
lisyyy

Taky jsem si nebyla jistá s Grahamem McTavishem, pořád jsem si říkala že je to jen podoba! A teď koukám že je to opravdu starý dobrý Dougal :D

16.4.2020 | 21:26:27
Raiden123

Dobry diel,ale … Skutocne to nedopadlo dobre pre Rogera ?

Briana/Sophie Skelton vie pekne spievat,to je celkom fajn.

05×08 Spoiler- bude to za 10/10 a Mozno pride…

Ian. A Roger to horko tazko prezil,ma traumu so svojho strasidlenho zazitku a nemoze poriadne rozpravat.

12.4.2020 | 9:38:28
delfinek

Musela jsem si znova pustit 7.díl a opravdu tam opět hraje Graham McTavish, který hrál v 1. a 2. sérii Jamieho strýce Dougala MacKenzieho. Nyní hraje Williama Bucleigh MacKenzieho, manžela Morag, praprapraprababičky Rogera. Při prvním shlédnutí jsem ho vůbec nepoznala, protože jako Dougal byl holohlavý a teď je zarostlý. :-) Ale je to opravdu on, jeho jméno se objevilo v závěrečných titulcích. Herci se asi po Cizince stýskalo. No jestli tvůrci natočí i 7.díl, dočkáme se postavy Williama Bucka ve 20. století.

11.4.2020 | 19:38:12
B.Jaga

Graham McTavish? Podle toho jména musí hrát svého prapradědečka, ne? :D

9.4.2020 | 16:14:31
Whitewolf114

Díl hodně smutný. Murtagha jsem měla moc ráda. Jeho smrt jsem oplakala. Na druhou stranu jsem nějak čekala, že to takhle dopadne. Mě spíš negativně překvapilo, jak umřel (Silného Skota zabije malý kluk. Chlapa, který si získal mnoho fanoušků a vystupoval v příběhu po boku Jamieho dost dlouho…ach jo). Chudák Jamie to tak strašně nese a ještě si musel obléct rudý kabát, který tak nenávidí. Úplně mi to pilo krev. Jinak Claire s Jamiem…prostě krásný pár. A samozřejmě nesmím vynechat Jamieho v potoce do půl těla…Ten konec dost drsný. Čtu knihy, takže by to měl být Roger. V knize mi nebylo Rogera tak líto jako v seriálu paradoxně. Zajímavé – Hraje nám tam zase Graham McTavish. Díl podle mě velmi dobře propracovaný a emocionální. Opravdu nemám výtku.

7.4.2020 | 22:07:49
veruberu84

zdálo se mi to nebo tam hraje Dougal :)

3.4.2020 | 15:37:58
Magdalena888

naprosto emociální díl. úžasný , ale proboha takhle nemůže vypadat padesátník

2.4.2020 | 18:46:37
1

Outlander (Cizinka)
95/100 - 292×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
7 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás