Outlander (Cizinka)
95/100 - 312×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
8 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

S03E08: First Wife

S03E08: First Wife

Claire se spolu s Jamiem vrací na Lallybroch, kde ji však nečeká přivítání, jaké očekávala. Jamie během jejich odloučení udělal jistá rozhodnutí, která je teď pronásledují.

sk
6.11.2017
1 640 000
1 hodina 4 minuty

Foto: Starz

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
EmmaSwanJones

Ůžasný díl, není co vytknout. :)

25.12.2017 | 22:51:49
Maurli

Nejlepší díl 3 série.

25.11.2017 | 20:53:09
LadyAn

Skvělý díl.

25.11.2017 | 20:33:33
DamianaFrey

Návrat domov na Lallybroch sa úplne nevydaril, všakže Claire?! Jenny bola na facku, Ianova poznámka o varení h*vien bola mimoriadne trefná :-) Mladý Ian je milučký :-) Dobrý diel!

25.11.2017 | 16:07:38
kuba2008

Musím se připojit, že to byl zase parádní zážitek. Ta hádka Jamieho a Claire tomu dodala náboj. Úžasné. Snažila jsem se pochopit Jenny. Je jasné, že ji trápilo, jak je Jamie osamělý. Ona vždy prožívá vše s ním. Laoghairu mu asi dohodila, když viděla jak si oblíbil její dcery. Ale věřím tomu,že kdyby věděla co provedla Claire, tak by to neudělala. A že Claire nepřivítala s otevřenou náručí? Vždyť nevěděla co se stalo. Věřila, že kdyby chtěla, tak mohla alespoň psát. Myslím, že jí měli říci pravdu. A malý Ian je sympaťák.

14.11.2017 | 17:51:28
Sochorka

Jasně, určitě se o vašeho syna postaráme, nemusíte mít strach :D První následujcíí scéna a všechno je jinak :D Jinak super :)

12.11.2017 | 7:14:14
Majda R.

Parádní díl.Už sem ho viděla třikrát:)

10.11.2017 | 8:41:43
Akinaz

Tento díl byl skvělý, i když si to myslím víceméně o všech. Líbilo se mi vylíčení a vygradování hádky mezi Jamiem a Claire, kdy je jejich dvacetileté odloučení dohnalo. Jamieho drsnější slupka, která vyplula napovrch, povýšila jeho postavu na úplně jinou úroveň. Pryč je naivní kluk, který se poprvé zamiloval. Stojí před námi muž, který v životě něco zkusil a umí se ozvat. Jenny se zpočátku tvářila jako pravá ledová královna, která si Claire k sobě již nepustí, ale nakonec se ukázala ve svém původním kabátě, jako laskavá, starostlivá, milující a ochranitelská. Moc se mi líbil výlet do minulosti během Jamieho vyprávění… takové zpestření celého dílu. Už se těším na další.

9.11.2017 | 14:12:52
Pipi Potěmkin

Mrzelo mne, že vypustili scénu, kde malý Ian přemlouvá prchající Claire, aby se vrátila na Lallybroch, protože Jamie umírá po tom co ho tetička Laoghaire postřelila. Ianovo vylíčení situace, jak na sebe Jamie s Jenny řvou, Laoghaire střílí a to vč. popisu prchajících kuřat, mám ráda. Ze všeho nejvích postrádám scénu, kde Claire po tom co se s Ianem vrátí na Lallybroch, aby svého postřeleného bigamistu zachránila, sedí vedle jeho postele a Jamie se probírá z bezvědomí a myslí se, že je to zase jen její přelud jeho horečkou zastřené mysli. Jeho vyznání milovanému přeludu a následná reakce na to, že Claire není přelud je dokonale napsaná.Ikdyž jsou knihy lepší než film, tak po tom co jsem viděla S1, jsem po nich sáhla znova a četly se mi ještě líp, protože se mi postavy zhmotnily dostaly tvář

8.11.2017 | 23:32:26
Veru.nka

Konečně! Oproti minulému nudnému dílu bylo tohle něco, co jsem nechtěla, aby skončilo. Nejvíc mne uchvátil vztekající Jamie. Takhle vzteklého jsem ho snad jště neviděla, úplně jiný hlas měl, asi moje nej scéna z tohodle dílu! A musím pochválit za výběr herečky, která hrála Laoghaire starší cenu, podoba byla neskutečná … A chápu Claire, že nedokázala unést, že se Jamie oženil právě s Laoghaire. Podězíravá Jenny se mi taky moc líbila, Jamie ji myslím trochu podceňuje, když si myslí, že by Jenny nepochopila co a jak se stalo.

8.11.2017 | 14:23:16

Cizinka pokračuje

Cizinka dostala osmou sérii, ta bude ale poslední

Cizinka dostala osmou sérii, ta bude ale poslední

Společnost Starz prostřednictvím videa oznámila, že se oblíbený seriál všech milovníků historie, Skotska, USA a ladných nohou v kiltech dočká osmé série. Bohužel vše dobré má svůj konec, takže osmá série bude pro seriál i tou finální.

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Vysílání se prý blíží

Vysílání se prý blíží

Podle zatím nepodložených zpráv se vysílání druhé poloviny sedmé série blíží. Dočkat bychom se ho měli už někdy v průběhu jara, píše to alespoň článek Economictimes­.com. Kdy přesně se tak stane, ale článek nesdělil.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama