Outlander (Cizinka) S03E07: Crème de Menthe

S03E07: Crème de Menthe

S03E07: Crème de Menthe

Následkem násilné konfrontace Claire poslechne své svědomí lékařky i přesto, že to může ohrozit ji i Jamieho na životě. Ve stejnou chvíli se Jamie snaží uniknout z dosahu Koruny, neboť její zástupce ohrožuje jeho nelegální obchody.

cz sk
30.10.2017
1 520 000
51 minut

Foto: Starz

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pipi Potěmkin

Créme de Menthe: kdo četl knihu, bylo mu předem jasné o čem „to“ bude. Přesto překvapení, protože scénáristé opět škrtali v knižní předloze a připisovali vlastní průběh děje. Pro ty, kdo nečetli konstatuju, že oproti knize přidali operaci zkorumpovaného úředníka, z Mr. Willoughbyho udělali menšího exota než je, protože jeho úchylka je dle knihy perverznější. Jamieho a Fergasův vztah k Mr. Willoughbymu asi nejlépe vykresluje to, jak ho nazývají v knize. Mladý Ian sice v knize přijde o panictví, ale ne s krásnou šenkýřkou a už vůbec ne v tiskárně.

Ian přijde o panictví na lékařský předpis Dr. Ferguse, který usoudí, že je na léčbu prožitého šoku je třeba ženské „ruky“ profesionálky. Setkání Iana st. s Claire je v knize sice také dojemné, ale navíc se člověk i zasměje !

9.11.2017 | 18:11:50
Angelikaclare

Mně se tento díl náhodou líbil moc.

5.11.2017 | 8:13:09
EmmaSwanJones

Moc mě to nebavilo, toť vše…

4.11.2017 | 18:44:40
PitrsM

Škoda, že ta tiskárna shořela… ale zjevně je potřeba posunout se jinam. :)

4.11.2017 | 12:39:23
ScaryX

Mě se epizoda líbila, já byl spokojen :-)

webmaster
3.11.2017 | 17:01:57
kuba2008

Tento díl mne překvapil. Už zase Jamie a Claire budou v nebezpečí. Ten vrták do hlavy byl hodně naturalistický. Detailní záběry mohli tvůrci vynechat. Ale jinak to má spád. Těším se na další pokračování.

2.11.2017 | 23:18:31
anndy

díl jsem viděla už v pondělí bez titulek a přetáčela jsem, a s titulkama to nebylo o nic lepší, bohužel nesdílím nadšení většiny, za mě hodně slabý díl, samozřejmě nevím, jestli ta vata bude důležitá v budoucnu, ale ti sourozenci? proč? ztráta času. Jamie byl strašně nesympatický, sice se 20 let neviděli, ale jako by nevěděl kdo Claire je. Ian a Fergus mě taky nijak nebavili. ztrácím se ve stáří postav, protože na svůj věk nikdo nevypadá – Fergusovi musí být přes 30, ne? a pořád se k němu chovají jak k děcku (v té době to byl střední věk) a Ianovi je tak 15 – 16? z celýho dílu byla dobrá jen výměna názorů, aspoň je to trochu reálný, že pořád jen nevrkají a pak shledání s Ianem seniorem, to bylo dojemný

2.11.2017 | 12:43:11
Hanulik

Mne sa diel páčil. Musia si znovu na seba zvyknúť. Tu operáciu si mohli odpustiť. Stretnutie s Ianom dojemné, veľmi pekné. Mladý Ian a Fergus sú super. Jamie pôsobí nezodpovedne, ani sa nečudujem, že sa Claire hnevá, každá matka sa boji o svoje dieťa. Už sa teším na ďalší diel. Uvidíme čo si tvorcovia na nás pripravili.

1.11.2017 | 21:10:18
Evinka111

Díl se mi moc líbil. Sledovala jsem to v angličtině.Jen mi uniklo, co Jamie Claire vlastně odpověděl, na otázku co udělal s tělem. Někdy mi ten skotský přízvuk dává zabrat.Podívala jsem se na tu pasáž ještě jednou a pak mi došlo, proč se tento díl jmenuje Creme de Menthe :-) Mám jen dojem, že tvůrci seriálu dělají z Jamieho horšího člověka – zatajování a lhaní kde mladý Ian je. Jinak dospělý Fergus a Iam mi nevadí.

1.11.2017 | 13:57:49
Radka2

Bez titulků se mi díl zdál být nudný, ale napodruhé jsem změnila názor, bylo těžké pro Claire, když se ocitla v jiném čase a na místě, které nejméně čekala. A co teprv Jamie, pro něj jeto rána z čistého nebe a musí si zvyknout na to, že zas je pro koho žít,méně riskovat. Ian příjemně překvapil. Jen pokud bych něco vytkla, tak asi tu operaci v počátku, ale zas pravdou je, že pro Claire je to rutina.

1.11.2017 | 0:33:53
1

Outlander (Cizinka)
95/100 - 283×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
6 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

Stav překladu

Epizoda S05E12: Never My Love

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují: @hermionablack, @LadyAlex, @Blythe a @Miss.Fine.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete ve fóru.

Kategorie Hodnocení epizody slouží pouze k hodnocení epizody. Své případné dotazy prosím směrujte do všeobecné diskuze.

Odhadované dokončení překladu je pouze orientační, podle potřeby se může změnit.

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás