Outlander (Cizinka) S03E07: Crème de Menthe

S03E07: Crème de Menthe

S03E07: Crème de Menthe

Následkem násilné konfrontace Claire poslechne své svědomí lékařky i přesto, že to může ohrozit ji i Jamieho na životě. Ve stejnou chvíli se Jamie snaží uniknout z dosahu Koruny, neboť její zástupce ohrožuje jeho nelegální obchody.

cz sk
30.10.2017
1 520 000
51 minut

Foto: Starz

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pipi Potěmkin

Créme de Menthe: kdo četl knihu, bylo mu předem jasné o čem „to“ bude. Přesto překvapení, protože scénáristé opět škrtali v knižní předloze a připisovali vlastní průběh děje. Pro ty, kdo nečetli konstatuju, že oproti knize přidali operaci zkorumpovaného úředníka, z Mr. Willoughbyho udělali menšího exota než je, protože jeho úchylka je dle knihy perverznější. Jamieho a Fergasův vztah k Mr. Willoughbymu asi nejlépe vykresluje to, jak ho nazývají v knize. Mladý Ian sice v knize přijde o panictví, ale ne s krásnou šenkýřkou a už vůbec ne v tiskárně.

Ian přijde o panictví na lékařský předpis Dr. Ferguse, který usoudí, že je na léčbu prožitého šoku je třeba ženské „ruky“ profesionálky. Setkání Iana st. s Claire je v knize sice také dojemné, ale navíc se člověk i zasměje !

9.11.2017 | 18:11:50
Angelikaclare

Mně se tento díl náhodou líbil moc.

5.11.2017 | 8:13:09
EmmaSwanJones

Moc mě to nebavilo, toť vše…

4.11.2017 | 18:44:40
PitrsM

Škoda, že ta tiskárna shořela… ale zjevně je potřeba posunout se jinam. :)

4.11.2017 | 12:39:23
ScaryX

Mě se epizoda líbila, já byl spokojen :-)

webmaster
3.11.2017 | 17:01:57
kuba2008

Tento díl mne překvapil. Už zase Jamie a Claire budou v nebezpečí. Ten vrták do hlavy byl hodně naturalistický. Detailní záběry mohli tvůrci vynechat. Ale jinak to má spád. Těším se na další pokračování.

2.11.2017 | 23:18:31
anndy

díl jsem viděla už v pondělí bez titulek a přetáčela jsem, a s titulkama to nebylo o nic lepší, bohužel nesdílím nadšení většiny, za mě hodně slabý díl, samozřejmě nevím, jestli ta vata bude důležitá v budoucnu, ale ti sourozenci? proč? ztráta času. Jamie byl strašně nesympatický, sice se 20 let neviděli, ale jako by nevěděl kdo Claire je. Ian a Fergus mě taky nijak nebavili. ztrácím se ve stáří postav, protože na svůj věk nikdo nevypadá – Fergusovi musí být přes 30, ne? a pořád se k němu chovají jak k děcku (v té době to byl střední věk) a Ianovi je tak 15 – 16? z celýho dílu byla dobrá jen výměna názorů, aspoň je to trochu reálný, že pořád jen nevrkají a pak shledání s Ianem seniorem, to bylo dojemný

2.11.2017 | 12:43:11
Hanulik

Mne sa diel páčil. Musia si znovu na seba zvyknúť. Tu operáciu si mohli odpustiť. Stretnutie s Ianom dojemné, veľmi pekné. Mladý Ian a Fergus sú super. Jamie pôsobí nezodpovedne, ani sa nečudujem, že sa Claire hnevá, každá matka sa boji o svoje dieťa. Už sa teším na ďalší diel. Uvidíme čo si tvorcovia na nás pripravili.

1.11.2017 | 21:10:18
Evinka111

Díl se mi moc líbil. Sledovala jsem to v angličtině.Jen mi uniklo, co Jamie Claire vlastně odpověděl, na otázku co udělal s tělem. Někdy mi ten skotský přízvuk dává zabrat.Podívala jsem se na tu pasáž ještě jednou a pak mi došlo, proč se tento díl jmenuje Creme de Menthe :-) Mám jen dojem, že tvůrci seriálu dělají z Jamieho horšího člověka – zatajování a lhaní kde mladý Ian je. Jinak dospělý Fergus a Iam mi nevadí.

1.11.2017 | 13:57:49
Radka2

Bez titulků se mi díl zdál být nudný, ale napodruhé jsem změnila názor, bylo těžké pro Claire, když se ocitla v jiném čase a na místě, které nejméně čekala. A co teprv Jamie, pro něj jeto rána z čistého nebe a musí si zvyknout na to, že zas je pro koho žít,méně riskovat. Ian příjemně překvapil. Jen pokud bych něco vytkla, tak asi tu operaci v počátku, ale zas pravdou je, že pro Claire je to rutina.

1.11.2017 | 0:33:53

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás